Spor yapanlara sorum olacaktı?

Arkadaşlar merhaba. Ben 1.84 99 kg idim. Bu ayın 13 ünden itibaren yürüyüş yapmaya (min 4 km) , bol su tüketmeye (min 2 lt) başladım ve kahvaltılarda ise yağlı şeyleri yememeye başladım, abur cuburu kestim. Potein ağırlıklı şeyler tüketiyorum. Asıl sorum şu bunları uygulamaya devam ediyorum ve şu an kilom 96.1 geldi. Şimdi ben sadece yağlarımı eritmiş oldum yoksa kas oranımda da bir düşüş yaşanmış mıdır?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Karbonhidrat yag protein mineral vitamin esit alman lazim almazsan yaglar kolay yakilmaz giden su ve kas olur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sadece yag oranina ve kastanmi yagdanmi vrdigine bakmalari icin git diyetisyene.. ben kastan verdigini sanmam. Eger protein agirlikli besleniyosan, yagdan vermis olabilecegini dusunuyorm..

0|1
    0|0
    • Günde protein ağırlıklı şeyler tüketiyorum ama hiç hedaplamıyorum mesela sabah 2 yumurta, 2 patates 10 kadar yeşil zeytin 100 Gr kadar beyaz peynir tüketerek başlıyorum güne. Sence de kastan yine de gitmiş mıdır dersin :/

• Asla yanlis biliyosn.. iyi arastir derim. Oglen et yiyosan aksam sebze yemegi yemelisin. Yogurtla gecistiremezssn. Dogru bildigin yanlislar cok. O dedigin karisim ancak bir ara ogun olabilir.. neyse sen bildigini yap. Karisamam.

• Dostum hemen gitme. Peki senin dediğin bilgileri nereden temin edecem. Bir sayfada felan yazıyorsa ismini verir misin

• bunu diyetisyen bilir devlet ya da özel hastaneye git analiz yapsınlar

0|1
    0|0
    • Diyetisyene gitmeden kendi kendime zayıflamak istiyorum. O yüzden gitmek istemedim. Yine de sağol.

• bende diyetisyenin verdiği dyetleri yapmadım hiç bir zaman ona yapıyorum diyip sadece analizlerimi yaptırıyorum bedavaya :)

• Şimdi gidince bana yağsız et ye balık ge brokoli ye vs diyecek o bende malum zengin aile çocuğu değilim o yüzden hiç gerek yok bence. Bak sende gitmişsin fakat hiç diyete uymamışsın :)

Erkekler Ne Diyor 3

• azicik gitmisdir kas zaten fasla kasin yokdur halter calismasi veya calisthenics yapmiyosan

0|1
    0|0
    • Sadece dün başladım dambıllarla iki üç hareket yaptım 10x3 her hareket için. Sence de yine de kas kaybı olur mu

• Yagi eritiyosun fakat kas yagdan daha agirdir. cok protein tuketirssn kilo alabilirsn. harcadigin kaloriden az kalori alman gerk zayiflaman icin

0|1
    0|0
    • Aynen. Peki günde kaç protein almam lazım? Tam olarak biliyor musun

• Aynen. Bunu öğrendiğim iyi oldu. Sağol dostum

• Ağırlık çalışmazsan kas kaybedersin

0|1
    0|0
Yükleniyor...