Kizlar bir günlüğüne erkek olsaydınız ne yapardınız?

Daha doğrusu kim olmak isterdiniz ve ne yapardınız? :)

0|0
192

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

• sevdiğim adam ile kanka olurdum :D

1|2
    0|0
    • ben sevgililerin knk olabileceğine pek inanmıyorum, bir maziniz var neticede, allh korusun muhabbet nerde başlar nerde biter belli olmaz, risk almamak lazım :P

• En masum en güzel cevap bana göre.

• oha soru çok düşündürdü ya, şaşırdım, daha önce hiç düşünmemişim, ay ne diye düşüncem ki o da var tabi. :P hala cevap yok--------------------------------

1|1
    0|0
    • erkek olunca ilk düşünmeyi öğrenmen lazım sanırım :P

• yok o kendiliğinden olmuyo mu zaten, erkek olunca zaten erkek gibi düşünürsün, ama kız tarafında olunca hala nasıl düşünürki bir erkek diye düşünsen de bulamıyosun cevabı...

• anlaşıldı sen erkek olsan da minileri giyip dolaşçan :)

• hoşlandıgım biri varsa ağzından kanka ayağına kendimle ilgili laf alırdım:D

0|2
    0|0
  • canımı acıtanın canını acıtırdım

0|1
    0|0
    • nasıl yani, hani o geçen aldattığın kız vardıya bak o benim artık senden hesap sormaya geldim şeklinde mi :)

• öyle değil ama bazınlarının ağzını burnunu kırmak istiyorumda gücüm yetmiyor,erkek olsaydım güçlü olurdum eşşek sudan gelene kadar döverdim,dengesizin birini :D

• aman sen eksik kal, sormamışım say, başımızı iş açacan :)

• kadınları anlayabilen tek erkek olurdum o gün için .d.d.

0|1
    0|1
  • kızken yapamadığım ve erkeklerin yapabildiği ne varsa hepsini yapmaya çalışırdım.

0|1
    0|0
  • Peygamber efendimiz olmak isterdim ya da onun yanında olan ashabindan biri..

0|2
    0|1
    • Tabiki peygamber efendimiz yerine geçilmez ama amacımız onun gibi yaşamaya çalışmak değil mi sadece temsili olarak ole soyledim

• intihar ederdim.

0|1
    0|0
  • şuan ne yapıosam devam ederim bir günlüğüne erkk oldum die hayatımı değiştirmem

0|1
    0|0
    • sevgilin de anlayışla karşılar umarım :)

• işte yurtaki arkadaşlarınla şakalarr felan biraz romantizim, artık gönül rüzgalrları seni nereye atarsa :)

• öle bişey olrusa yurttan atarlar bni zaten şakalaşmaya fırsat kalamz :) gönül rüzgarları derken ilşkiden bahsediosan olmaz öyle bişy ;)

• herkesi döverim

0|1
    0|0
  • O meşhur erkek muhabbetlerini dinlerdim, doyasıyaa :)

0|1
    0|0
  • bütün piçlikleri yapardım.

0|1
    0|0
  • Ayakta işemek

0|1
    0|0
  • Akşama kadar pipimle oynardım.

0|2
    0|0
  • Aglardım kusardım odun gibi her yerin kıllı iğrençç

0|0
    0|1
  • bir kızı yaparım

0|0
    0|0
  • Kaşarlari sıraya dizerim ...

0|2
    0|0
    • kaşarlar da seni bekliyodu ztn, ne yapardın o kızları ele etmek için bunun cevabını ver :P

• Yok yaa kizlari saticam derken onlar beni satarlar bakma sen benim böyle konuştuğuma aslinda çok safimdir ben valla :D

• keraneye giderim :)

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• kesın ayakta işerler

0|2
    0|0
  • kızların cevaplarından anladığım kadarıyla iki dürtüleri ağır basıyor kavga ve sex

0|2
    0|0
Yükleniyor...