Beşiktaş'ın Tolga ve İsmail ile 3 yıl daha sözleşme yapılmasına nasıl bakıyorsunuz?

Ben çıldırıyorum. Özellikle Tolga'yı her gün Beşiktaş kaptanı diye televizyonda görmek beni deli ediyor. Bu adam yüzünden şampiyonluk gidiyordu bu adam yüzünden 2 defa uefadan elendik biz yok yere bir de utanmadan ekranlara çıkmıyor mu deliriyorum.

İsmail desen ayrı bir facia 1.5 milyon euro alacakmış. Biz Gökhan Gönül'e ne önerdik 1.7 milyon euro. Bu mu yani İsmail ile Gökhan Gönül'ün kalite farkı 200 bin euro mu? Bence yönetim bu cimriliği bırakmalı yeri geldiğinde kesenin ağzı açılmalı. Gomez bu defans varsa ben yokum diyorken 1 hafta geçmeden Tolga ve İsmaille sözleşme uzatmak adam git demektir.

Yönetim tamam stadı yaptı iflasın eşiğinden söktü aldı ama bu donanımhaber ölücüsü sıfatından sıyrılsın artık. Ben gitsin parayı çöpe atsın demiyorum ama madem ki bu takım sana 100 milyon dolar getirdi şampiyonluğu kaptırmamıza sebep olan 2 saatli bombayla yolu uzatmazsın. Şu defanstaki tüm adamları sat bir marceloyu elinde tut oradan gelecek gelirin üstüne 20 milyon dolar da sen koy süper bir defans hattın olur ama maalesef bu sözleşmeler gösteriyor ki bu dediğim olmayacak.

Bir de neden 3 sene sanki ikisi içinde sıraya girdiler. Sonra yollarken dünya tazminat alıyorlar gerçekten anlamıyorum bu transferin sebebini.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Ins. 😄 hic bisey anlamadim 😄

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen ayda böyle bir haber vardı ama imzalar atıldı mi bilmiyorum. Atılmışsa enim hoşuma gider açıkçası özellikle çoğu beğenmese de İsmailin çok işe yaradığını düşünüyorum hücum oyununa uygun. Hata yapıyor mu evet bolca yapıyor o ayrı. Transferler yapıldıktan sonra en azından alternatif olarak isimize yararlar

0|0
    0|0
    • Bence Gökhan Gönüle 1.7 euro veriyorlarsa Yedekte tutmak için İsmaile 1.5 euro vermezler demek ki orası değişmeyecek. İsmail'in atağa da uygun olduğunu düşünmüyorum Orta açtığında top ceza sahasının içi dışında her yere gidiyorsa berbat şutlar çekiyorsa gereksiz bir özgüvene sahip bir şekilde sosa ve oğuzhana top vermeyip gerektiğinde onların ayağından top alıp kaptırıyorsa bence faydası yok takıma. Var gücüyle koşuyor anlamsız yere kaptırınca tek yaptığı. Akhisar maçındaki geri pas kaosunun sebebi o. kendisi çok teknik ya hayatta topu taça atmaz ama bir geri pası bile vermeyi beceremiyor. Bence İsmail, Tolga, Necip, Veli, Alexis, Serdar, Tolga, Günay, Boyko, Mustafa bu takımın seviyesinde oynayamazlar. Yarın İsmailin sözleşmesini feshedelim bak görürüz anadolu takımlarına yarı fiyatına gider. Ne Fb alır ne Gs. Her zaman Oğuzhan, Gomez gibi futbolcu denk düşmez bazen gidersin 7-8 milyon verip birini alman gerekir. Yönetim bunu yapacak gibi durmuyor. Gomez de bu transferlerden sonra dur

• Valla sezon ortasındaki riskli Ersan satışının sonuçlarını herkes yaşadı. Ersanı aratacak oyuncularla sezonu tamamladık. Boyko desen o ayrı bir hikaye. Bu yönetime güvenemiyorum bu konuda çok fazla hep ucuz alma peşinde 7 milyon kazanıcaz diye şampiyonluk gidiyordu.

• Ersan in satılması maddi olarak iyiydi ama savunmaya zararı büyük oldu . Üstüne Rhodolfo sin dakika sakatlamasa bu kadar zorlanmadık. Gerçi bizimkiler Ersana da demedigini birakmiyorlardi ben o dönemler de iyi olduğuna dair soru sormuştum değeri gidince anlaşıldı. Su an ligde en akıllı transfer politikası Beşiktaş ta yapılıyor. Adamların milyon dolar veripte alama digi Gomez transferi iyi ornek. Körü körüne bağlanmak kotu ama elestiriken yapılan iyi şeyleri düşünmek gerek

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Eğer as kalecimiz yabancı olacaksa tolga ile sözleşme yenilemek mantıklı. İsmail ile sözleşme yenilendiyse o zaman Tosic den vazgeçeceğiz ya da defans da oynatacağız. Bize Şampiyonlar liginin tadını almış 2 defans, 1 sol bek, 1 sağ bek ve kalite bir kaleci şart.. Diğerlerini bazen lig de ve Türkiye kupasında oynatırız.

0|0
    0|0
  • Normal, doğru karar. Takım içinde dinamikler vardır. İsmail, tolga, olcay, necip çok iyi oyuncu olmasalardan, takımı takım yapan, birlikte tutan oyuncular

0|0
    0|0
    • Ne dinamiği ya dinamit onlar dinamit. Adamların yaptıkları hatalar affedilir hatalar şu an şansımız yaver gitmese Akhisarda o top kaleye girse şampiyonluk gidiyordu.

• 1 er yıl uzatılsa iyiydi

0|0
    0|0
    • 1 er yıl da uzatılmasın ya bu adamlar kim ya senede 4 .5 milyon tl para kazanacak. Yazık ya yine kanser olacağız tüm sene.

• Bu transfer anlayışı Şampiyonlar liginde başarılı olalım değilde en iyi üçüncü olup uefa kupasında ilerleyelim anlayışıdır sen böyle davranırsan afedersin nah kalır sende Mario gomez

0|0
    0|0
    • 3. olursan iyi bence bu defansla.

diyelim Şöyle bir gruptayız

Barcelona
      Real Madrid
      Psv
      Beşiktaş

Bu defansa karşı 3-4 atmayanı döverler. Anlaşılan ne kaleci değişecek ne de defansın tamamı. Düşünemiyorum bile Beck, Alexis, Marcelo, İsmail ve Tolganın olduğu bir defansa Iniesta, Rakitic, Neymar, Suarez ve Messinin atak yaptığını kabus olur.

• @KurabiYe Beck bu lig için çok yavaş ismail desen defansif zaafları zaten ortada beckin yerine al Srnayı sol tarafa da milandan Juan jesusu al hem sol bek hem stoperde genç hızlı futbolcu bir kaç sene sonra 15 milyon euro ya pazarlarsın bu kadar parayı ismaile tolgaya vermek cidden delilik anlamı yok

• Resmilesince görürüz , bence rakamlar abartı biraz

• İsmail'le 3 yıl sözleşme yapılmasına bir anlam veremedim.
    Aklıma hep İsmail'in Akhisar maçında ki oyunu geliyor tabi Alexis le beraber

0|0
    0|0
Yükleniyor...