Beşiktaş'ın Tolga ve İsmail ile 3 yıl daha sözleşme yapılmasına nasıl bakıyorsunuz?

Ben çıldırıyorum. Özellikle Tolga'yı her gün Beşiktaş kaptanı diye televizyonda görmek beni deli ediyor. Bu adam yüzünden şampiyonluk gidiyordu bu adam yüzünden 2 defa uefadan elendik biz yok yere bir de utanmadan ekranlara çıkmıyor mu deliriyorum.

İsmail desen ayrı bir facia 1.5 milyon euro alacakmış. Biz Gökhan Gönül'e ne önerdik 1.7 milyon euro. Bu mu yani İsmail ile Gökhan Gönül'ün kalite farkı 200 bin euro mu? Bence yönetim bu cimriliği bırakmalı yeri geldiğinde kesenin ağzı açılmalı. Gomez bu defans varsa ben yokum diyorken 1 hafta geçmeden Tolga ve İsmaille sözleşme uzatmak adam git demektir.

Yönetim tamam stadı yaptı iflasın eşiğinden söktü aldı ama bu donanımhaber ölücüsü sıfatından sıyrılsın artık. Ben gitsin parayı çöpe atsın demiyorum ama madem ki bu takım sana 100 milyon dolar getirdi şampiyonluğu kaptırmamıza sebep olan 2 saatli bombayla yolu uzatmazsın. Şu defanstaki tüm adamları sat bir marceloyu elinde tut oradan gelecek gelirin üstüne 20 milyon dolar da sen koy süper bir defans hattın olur ama maalesef bu sözleşmeler gösteriyor ki bu dediğim olmayacak.

Bir de neden 3 sene sanki ikisi içinde sıraya girdiler. Sonra yollarken dünya tazminat alıyorlar gerçekten anlamıyorum bu transferin sebebini.

0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...