Bir kızla birliktesiniz onun geçmişte neler yaşadığını sorar mısınız?

Özellikle erkekler cevapp :) bir kızla birliktesiniz onun geçmişte neler yaşadığını sorar mısınız? ya da geçmişini araştırırmısınız?

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sevdiğim bir filmde bir replik vardı: "Ben fazla soru sormam,bir insan hazırsa cevapları kendi verir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Ne demiş büyük üstad Necip Fazıl '' Benm geçmişim bir çöplüktür çöpleride kedi ve köpekler karıştırır'' nokta

4|3
    0|0
  • Araştırmam..

Geçmiş bir çöplük onuda ancak kediler köpekler karıştırır .

2|0
    0|0
  • benleyken yaptıkları onemlı adı ustunde geçmışş :)

2|0
    0|0
  • geleceği benimleyse zıkmışım geçmişini :)

2|0
    0|0
  • zamanı gelince sorarım.

1|0
    0|0
  • bana daha da ilginci oldu son iliskimde.ben kafama koymustum gecmisi ile ilgili hicbirsey sormayacagim artik diye.Cunku Karsimda ki gecmisini anlattikca ondan soguyordum.Fakat son tanistigim kiz bana daha ilk gunden itibaren gunlerce nasil eski arkadasi ile yiyistiklerini neler yaptiklarini fakat onlarin gecmiste kaldigini bu yuzden su an gayet temiz ve benimle evlilige hazir birisi oldugunu ( 3 araba 1 evi gorunce tabi ) soyledi.Bende ona hak ettigi seyi yapip kapinin onune koydum.

0|0
    0|0
  • Ben daha ziyade ondan duymak isterim, ben iyisiyle kötüsüyle anlatırım, o da anlatsın, bileyim canım Allah Allah eninde sonunda karşımıza çıkacaz..

Görmüyor muyum sürekli taksit taksit öğrenilen şeyler yüzünden kaç ilişki yıpranarak bitiyor :)

Güvenler tam olmalı önce, soru işaretleri insanı çok yıpratıyor, sevdiğim sevgilim olan insan açık açık anlatacak bileyim tepkim ne olursa olsun, bende anlatayım, ikimizin iyiliği için bunlar, sağlam bir ilişki isteniyorsa bu şart yani...

0|0
    0|0
  • Geçmiş geçmişte kalmıştır. Önemli olan anı yaşamak ve birlikte olduğumuz güzel anları biriktirmektir.

1|0
    0|0
  • soracağım tek bir soru vardır. o da cinsellik yaşayıp yaşamadığı. onun dışında kurcalamam geçmişini.

1|0
    0|0
  • Evet çerezlerine bir bakmam lazım merak O.O

0|0
    0|0
  • onunla ileriye dönük ciddi bir ilişki düşünüyorsam ki mutlaka araştırırım.yok ciddibir ilişki düşünmüyorsam ,normal bir arkadaşlık dostluksa araştırmam

0|0
    0|0
  • eğer ciddi düşünürsem araştırıım sonuçta yuva kuracağım yuvamı yıkacak bir geçmişisin olmasını istemem diyen erkeklerde olur

ama onu gerçekten aşık olan birisi güvendiği için böyle bir işe kalkışmaz.

0|0
    0|0
  • Yüz kızartacak bir geçmişe sahip olmaması temennileri ile..

0|0
    0|0
  • O benimkini sorarsa ben de sorarım ama kalkıp araştırmam, Beni ilgilendirmez açıkçası.

1|0
    0|0
  • Araştırmam ama sorarım.

0|0
    0|0
  • arastırırım galıba bu konularda hassasım ama ne malum kı yalan soylemıceği Allah hayırlısını nasup etsın dmeekten basak caremız yok

0|0
    0|0
  • eğer eşim olacaksa sorarım olmayacaksa sormam

0|0
    0|0
  • tabiki bu insanın yapısında var

0|0
    0|0
  • araştırırım

0|0
    0|0
  • sorar ve araştırırım kesinlıkle

0|0
    0|0
  • sorarım.

0|0
    0|0
  • tabiki daha iyi tanımak için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• %80i arastırmaz

2|0
    0|0
  • Türk erkeğinin bir kısmı didik didik araştırır.

0|0
    0|0
  • bence araştırır ve araştırmalı

ben erkek olsam önemserim benden önce yaşadıklarını

0|0
    0|0
  • Şimdi 10 tanesınden 8i arastırmam dicek ama Kalıbımı basarım ki 10 tanesınden 9u arastırır.

Ben bile bir kız olarak erkegnkını arastırıyosam. Herkes bilmek ister elini tuttugu ınsanın gecmişini ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...