Yolda birini gördünüz çok beğendiniz, gidip tanışır mısınız?

Yolda,cafede,orda burda birini gördünüz diyelim çok beğendiniz,gidip tanışırmısınız ya da hiçbisey yapmaz misinız?

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yapamıyorum bunu utanıyorum anasını satim yaaa... İlk konuşmayı yapabilsem gerisini koparcamda, ya terslerse , milletin içinde rezil ederse diye yusuf yusuf... Yabancılar öyle değil ki.

Tatildeyiz ilk gün günaydın dediğinde karşılık alırsın. Yolda bile günaydın desen karşılık verirler. Bizim türk kızları paronayak. Günaydın desen " sen kimsinde bana günaydın diyorsun der, sapık der kafana çantayı geçirir bide çığlık atar rezil oldun millete " Türk bayanlara eğitim şart bu konuda. Erkeklerede centilmenlik ve kibarlık eğitimi şart.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kızlara mu bu soru erkeklere mi begenen bir erkek kolayca tanısmaz öyle. cünkü ters tepme olasılıgı var

0|0
    0|0
  • bi kac defa yapmışlıgım var biraz heyecan död isteyen bir iş meydan dayagı yeme ihtimali var son peşinden gittigim kız birz hızlandıgımı görünce koşmaya başladı kortkm o işten :)

hem sen bii kız olarak söyle yoldanasıl yaklasılmalı bir kıza? ilk söz ne olmalı?

0|0
    0|0
    • uzulerek soylemeliyim ki hersey tiple alakali sanirim eger yakisikliysan konusmana gerek kalmicak cunku kiz senden once davranicaktir =)))))

• Aklın yolu birdir :)) genelde böyle denir ama uyarayım , rezil olma ihtimalinde var :)

• rezil olma ihtimalini biliyorum o ihtimali gözümün önüne alarak cok kaybediyorum

msl ben net cafe işletiyorum cafeye gelen kızlar cok zarf atıyo ama ben mekan sahibi oldugum için karşılık vermiyorum dogrumu yapıyorum yanlışmı? ki karşılık vermedıgım cogu bir kac defadan sonra gelmedi:( :)

• hemen tanışırım,

0|0
    0|0
  • cesaret edemem. evlidir nişanlıdır sevgilisi vardır nerden bilecem ayıptır :)

0|0
    0|0
  • özgüven meselesi belki kendine çok güvenen cool adamlar diyebilirler ben demem şahsen birkaç kere görmüşsem göz göze gelmişsek filan olabilirde bir kere gördüğüm kişinin yanına gitmem.

0|0
    0|0
  • Hayır bana ne ki güzelliğinden o kadar düştük mü nan :(

0|0
    0|0
  • gider tanışırım niye tanışmıyayım ben kasmam öyle şeyleri hatta geçen müşterim geldi çay ikram ettim içimden ona sarılmak geldi size sarılabilir miyim dedim içimden geldi dedim tamam dedi sarıldım bunlar doğal şeyler...

0|0
    0|0
  • her beğendiğimle tanişmak istesem 100 metre yürüyemem :D

0|0
    0|0
  • Evin kümesten farkı kalmaz.

0|0
    0|0
  • bende o kadar cesaret yok :D

0|0
    0|0
  • her beğendiğimle tanışacak olsaydım eve gitmeye vaktim kalmazdı hergün onlarca manken gibi kız yanımızdan geçip gidiyor ama %90ının gerizekalı olduğunu bilmek insanı çok soğutuyor

0|0
    0|0
  • bi kere denemıstım kızın yanına gıttım sen dunyanın 8. harıkasımızın dedım kız boksor cıktı zor kurtuldum

0|0
    0|0
  • Normalde agır baslıyımdır gıdıp ole lak dıye konuya dalmam ama cok begenırsem konusurum tabı

0|0
    0|0
  • olabilir niye olmasın

0|0
    0|0
  • bi bakış atarım tamamdır. o kız bende artık.

0|0
    0|0
  • çok çok beğenirsem belki...

0|0
    0|0
  • Denedim boyumun ölçüsünü aldım

0|0
    0|0
  • kadınlar fevri hareketler yapar imkansız yani

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • bu saatten sonra ben mi uzak dursun

0|0
    0|0
  • Tanışmak isterim ama kızın vereceği tepkiden korkardım hele bide milletin içinde :D rezil olablirdm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hiç bir şey yapmam..Yoldan geçen sıradan birisi olarak kalır.

0|0
    0|0
  • ahh ahhh kaç aşk yaşadım ben dolmuşta, alışveriş merkezinde, yoldaa... hiç bir şey yapmadım tabi onun gidişini ve bu aşkın bitişini izledim :))

0|0
    0|0
  • her beğendiğimizle tanışsaakk ohoo iş var

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey yapmam. Her beğendiğimle tanışsam oohooo..

0|0
    0|0
  • Simdiye kadar yapmadım. Herhalde daha yapmam.

0|0
    0|0
  • asla ağır başlıyımdr nedemk gdp tanışmak

0|0
    0|0
  • asla.

0|0
    0|0
  • Ya nereden tanışacağız netten mi:/

0|0
    0|0
  • hayır asla