Bu nasıl iştir? Sadece güzelliğe mi bakılıyor?

arkadaşlar bu yaz işe girmiştim orada bir çocuk var dı falan işte böyle ilgisi arttığını hıssetim bana karşı ve hep yardımcı oluyodu bana elimden alıp kendı yapıyordu dedim ki kendi kendime yok olmaz böyle saçmalama ... ama bktım aradan 7 ay geçti senı sevıyorum flan dedi ya git işine dedim ama çok ciddiydim yeşil ışık yakmadım oda 1 gün sonra mesaj atmış soru işareti yapmış senı yakından tanımak ıstıyorum dıye güzelliğine kandım demiş ben onu katiyen sevmıyorum istemıyorum fırsat vermem de buyuk konuşmak gıbı olmasın ama benım bir sevdiğim var bunu söylemedim öğrenmesin ki duyulmsın dıye işe gitmiyodum bekliyorum yazmış ya sadece güzelliğine takılıp peşinden gidilir mi bir insanın ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• az önce gizli değildin :) maalesef görmüş olduk seni :)

bu arada o ilişki olursa kısa sürer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Güzelligine bakıyorlar diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • biraz yaş ilerleyince ne olucakk boşanacak mı?

• neden bosansın ya? sen de yani. seviyorsa bosanmaz

• Nerden biliyosun 7 aydir ordayim diyosun guzelligin ve illaha senide az cok tanimistir ama sevdigin kisi acilamiyo hic yoktansa bu cesaretli cocuk sana acilmayi basara bilmis al karsina deki hoslandigim var seni tanimak isterim amaşu anicin arkadas olarak de.

0|0
    0|0
    • yok benımkıde yavaş yavaş açılıyo

• o zaman cocugu umutlandirma deki ben senden hoslanmiyorum olucaksak arkadas olalim de ama cocuk gene ayni duygulari besliyicektir.

• evet bende umutlandırmıyorum ve yüzüne bile bakmıyorum içinde hep aynı şeyler olucak

• sırf yakışıklı paralı diye peşinden gidilen erkekler yok mu? gidilir de sonu ne olur bilinmez

0|0
    0|0
    • haklısın ama sonra hadi bana eyvallah olucak

• dna na kapılmıştırdır ozaman (bazı insanların dna yapıları birbirine yakın olduğunda karşısındaki insanı çekii bulurmuş belkide ondandır )

0|0
    0|0
    • yok daha neler

• fiziki özelliklerin ona çekici gelmiştir belki hiç kızlarla filan çıkmadıysa içinde kapalı biriyse belli bir süre vakit geçirdiği için seninle seni çekici bbulmuş sonrada aşık olmuştur nediyim ya

• sadece bu değil bir çok kişiden teklif alıdm da hepsi aynı güzellik fiziğim güzel yanı oyle derler yanlış anlama yavşamak içn demıyorum bunları ama suçum ne benımm

• herşey güzellikmi, birgün başınıza bir kaza gelir o şekilcilerin alayı gider tek kalırsınız hayatınızın sonuna kadar.

0|0
    0|0
    • evet güzellik yakışıklılık para bunlar geçici şeyler

• evet nefes de alıyosan yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimine güzelliğinden kimine iyi olduğundan gidiliyo ama iki tarafta mutsuz. Biri tipime bakıp sevmesin diyo diğeri ruhlar aleminde yaşamıyoruz kesin aldatır diyo. İşte bu tereddütler hiç bitmedi bitmeyecek. Yapacak bişi yok ://

0|0
    0|0
  • demek ki insanlar bir güzelliğin peşine çok düşüyorlar baksana

0|0
    0|0
Yükleniyor...