Doktora gitsem sigorta karsilarmi?

10 gün önce sigortalı ise başladım. Ayağım sakatlandı. Doktora gitsem sigorta karşiliyormu?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ay geçmesi gerekiyor diye biliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• 30 günlük primin yattıktan sonra sağlıktan faydalanabilirsin (ilk sigortalı girişin ise) daha önceden sigortalı çalışmışlığın varsa pirim gün sayın, doktora gittiginde sigorta karşılar... geçmiş olsun ayrıcaa

0|0
    0|0
    • Kardeş daha önce 2 ay kadar sigortalı çalıştım. Hem doktoru hem ilacı karsilarmi?

• işe girdikten sonra 30 prim günü yatırılmış olması lazım ilk siggortalılıkta ama sen daha önce çalışmışsın , yeni işe girdiğinden itibaren 1 yıl iöncesine kadar 20 günlük veya daha fazla primin varsa evet sigorta karşılıyor ama sallıyorum 2-3 yıl önce ise karşılamıyor... yani mayıs 2016 işe girdiysen, mayıs 2015 e kadar herhangibi bir zamanda 30 günden fazla primin varsa karşılar..

• Bakıyorlar kardşim, yalnızca ilaç yazarsa doktor o ilacı 1 ay sonra sigorta karşılıyor. İstediğin bölüme gidip muayene olabiliyorsun. Geçmiş olsun..

0|0
    0|0
  • evetttttttt gecmiş olsunnnnnnn

0|0
    0|0
  • senin sadece girişin yapılmıştır sigortaya daha faydanalamazsın 1 ay geçmesi gerekiyor e devlet şifren varsa oradan takip et orada gözüktükten sonra karşılar

0|0
    0|0
  • 30 gun primi doldurursan katsilar ama sisteme baktiklarinda 30 gunluk prim gozukmeli

0|0
    0|0
  • sigortanın karşılamsı gerek diye biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...