Siz ne düşünüyorsunuz?

Amerika'da yapılan bir araştırmaya göre facebook mutsuz ediyormuş. Nedeni de facebookta sık zaman geçiren kişiler diğer arkadaşlarının kendilerinden çok daha iyi bir hayata sahip olduğunu düşünerek mutsuz oluyormuş. Uzun süre facebookta kalan kişiler, hayatın adil olmadığını ve diğerlerinin kendilerinden çok daha mutlu olduğuna inanıyorlarmış. Üstelik bu kişiler, kendilerinden çok daha mutlu olduğuna inandıkları bu kişileri tanımasalar bile bu kanıya kapılabiliyorlarmış. Facebook kullandığım dönemlerde herkes mutsuzmuş gibi geliyordu bana. Çünkü paylaşımların bir çoğu melankolikti. Beni şaşırttı bu araştırma:)

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• tek sorunum kıçının üzerine oturmayıp gezenlerle hep benim gitmek istediğim yerlere gidiyorlar ona sinir oluyorum onun dışında bir etkisi yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hmmmmmmmmmm

1|0
    0|0
  • Evet bu dogru. facebook resmen ilişkileri sonlandırıyor

1|0
    0|0
  • hayatın adil olması gerekmiyor ki zaten onu da nerelerinden uydurmuşlar ki ? pardon din vardı değil mi :/

1|0
    2|0
  • Beyin manipülasyonu.. Modern kültürün son derece yavan ruhsuz bir yapısı vardır.. İlkeli olan kerizdir felsefesini dayatır ama mutluluk nerede sorusuna çözüm üretmez.. Söyler çekilir.. Genelde bunu sorgulamaktan aciz kafalarda bir zihin bulanıklığı oluşturmak hedeflendiğinden modern kültürü benimse gerisine karışma mantığı görülür..

"Sosyal ağ" kime göre sosyal?

2|0
    0|0
  • isviçreli bilim adamları araştırsaymış inanabilirdim.

1|0
    0|0
  • iyi tespitmiş

1|0
    0|0
  • E diyoruz dimi o yüzden face isyancıların mekanı oldu artık ''oha forr'' gibisinden

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet, kıskançlık sebebi. Çok güzel bir yazı link

1|0
    0|0
  • kullanmıyorum, kimseye de görmüyorum. böyle cok mutluyum. zaten görüsmek istedigim herkesle görüsüyorum. özleyen arıyor, özledigimi arıyorum. yedek parcaları hayatımın merkezine getirme ihtiyacı duymuyorum bir site ile.

1|0
    0|0
  • aynen kesinlikle doğru herkes zengin herkes yakışıklı güzel herkes mutlu sanıyorum :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...