Squat sorunsalı?

Ya ben kilo vermeye çalışıyorum geçen ay spor salonuna yazılıydım hocamız benden kiloluydu. Çok güvenemedim o yüzden. Biz orda zayıflamak için squat yapıyoduk, ip falan atlıyoduk. Şimdi de bir arkadaşım kilo almak istiyo. O da squat yapıyo anlayamadım da bir sorıyım dedim. Şimdi squat kilo verdirir mi yoksa boşuna mı yapmışım? İp atlamak mı daha iyi gelir benim için?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Oyyy oy deli ediyorlar beni. Diet harici hiçbir şey kilo VER DİR MEZ ! Boğazınızdan kısacaksınız. Squat bacak kaslarını kalçalarını güçlendirir, hacimlendirir.

0|0
    0|0
    • Zaten yeterince az yiyorum. Aksine sporsuz olmuyo. Spoesuz kilo verince vücudun sarkıyo yumuş yumuş bir şey oluyo

En İyi Kız Görüşü

• squat kilo aldırmaz
    ağırlıkla yapılırsa popoyu dikleştirir genişletir Bacaklara kas yapar.
    ağırlıksız sadece sıkılaştırır.
    Squat zayıflatmaz sadece sıkılaştırır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• squat, mekik, ağırlık çalışmalrı kilo verdirmez, yağ tabakası altındaki kasları çalıştırır haliyle daha iri görünürsün.

0|0
    0|0
  • Squat kilo verdirmez veya aldırmaz. Kas yaptırır. Kilo vermek için kardiyo yapman lazım ve normalden az kalori alman.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri. Cardio abicim devamli kosucaksin koşu bandinda ve bisiklet cevirceksin. Squat sadece kalçayı güzel göstermek ve duruşunun dik durmasını sağlamak içindir. İp atlamak seni terletir bu yüzden kilo vermene etkisi var fakat bir koşu bandı kadar değil. Koşu bandinda 1 ayda 4 kilo verdiysen, sadece ip atlamakla 2 kilo verirsin. O yüzden koşucaksın

0|0
    0|0
  • Squat popo bacak karıb kadı güçlendirir ama kalorife yakdırır sen squat beslenmeyle dedteklersen karın bacak popo kasların büyür zayoflamak içinde kilo alma içinfe yapılabilecdk bir hareket

0|0
    0|0
  • kilo verdiren sey antreman degildir diyetdir spor saglikdir gucdur

0|0
    0|0
  • Kilo almak icin yiyeceksin vermek için boğazından kesiceksin bu kadar basit aslında

0|0
    0|0
  • Squat kilo verdirmez popoyu bacakları şekle sokar kilo almak sana baglı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sen bol bol ip atla hızlı yürü koş. kardiyo yap. zayıfladıktan sonra squat yap hem beli inceltir hem kalça dikleşir.

0|0
    0|0
  • Squat sıkılaştırır yapman gerekiyor yani. Agirlikta calis ayrica salonda kosu bandindan baska seyler yapmayan insan gorunce deliriyorum o kilo verdirmez agirlik calismak kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...