Size Bjk kaçıncı büyük takım?

8 yılda bir şampiyon olan takım falan filanda sizce Bjk Türkiye de kaçıncı büyük klüp.

• 1. tabiki.
    37% (7)26% (9)30% (16)Oy Ver
  • 2. dir ya.
    11% (2)6% (2)7% (4)Oy Ver
  • 14 şampiyonla 3. büyük klüp.
    37% (7)60% (21)52% (28)Oy Ver
  • Anadolu klübü bence.
    15% (3)8% (3)11% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bu büyüklük muhabbetlerinden gerçekten sıkılsamda yani bana göre her takım kendince büyüktür çokda sen büyüksün ben büyüğüm tartışmalarına girmemek lazım ne sen fb ne ben gs nede bjkliler bjk den vazgeçmez. 3. büyük olarak işaretledim ama ankette aldığı kupa sayısı taraftar tanınmışlık popülerlik medya vs olarak bakarsak 3. büyük takımdır ama dediğim gibi gerek yok böyle şeylere.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• Gozumde iki büyük var.70 lik rakı ve Beşiktaş

Şampiyon Beşiktaş dilinden düşmüyor benden çok ilgileniyorsun , sonunda siyah beyaz forma da alırsın sen

1|0
    0|0
  • Bu sene en iyi takım Beşiktaş geçmişle avutmayı kesin artık kendinizi Beşiktaşlı değilim ama kaybedince ve ya şampiyonluk elde gidince bizim ueafe kupamız var ama biz sizi 6-0 yenmiştik gibi saçma cümleler kurmayı kesin ve adil şekilde rakibinizi tebrik edin.

0|1
    0|0
    • Biz Akpyi tebrik ettik bu sene.38 kere sayın diyenleri onlar için stad açılışına taraftar sokmayanları mahçup etmediler.

• Ateş olmayan yerden duman çıkmaz bence mutlaka olmuştur birşeyler ama Aziz başkan bir şekilde ahbaplarını araya sokarak halletmiştir. Türkiye'de adalet her zaman güçlülerin yanında çok güvenme derim. Sen gereksiz yere takma bunları şampiyon olursan sevinirsin olmazsanda rakibi tebrik edersin fazla abartmanının lüzumu yok bence.

• 🦁Tek büyük var oda GALATASARAY ⭐🌟⭐🌟🦁

0|3
    0|0
  • c şıkkı

0|1
    0|0
  • İstatistik yalan söyler mi?

0|0
    0|0
  • 1. GALATASARAY
    2. Fenerbahçe
    3. Beşiktaş

İnanmayanlar rütbelere, başarılara bakabilirler. .)

0|1
    0|0
  • Babanız Beşiktaş ulan hala hazmedememişsin ne kadar soktuysak artık 😀

1|1
    0|0
  • ahiret sorusu sordun mübarek tövbe tövbe :D :D :D

0|0
    0|0
  • ulan ne koyduk be fena koyduk iyi koyduk ama nasıl koyduksak hala kuyruk acısı var demekki fena koymuşuz koyanların ellerine sağlık durmak yok KOYMAYA DEVAM ŞAMPİYON BEŞİKTAŞŞŞŞŞ

0|3
    0|0
Yükleniyor...