Neden Medya Nani Kötü Sezon Geçirmiş Gibi Gösteriyor Ligde 28 Maç 9 gol 8 Asist Bir Kanat Oyuncusu Daha Ne Yapsın?

Neden Medya Nani Kötü Sezon Geçirmiş Gibi Gösteriyor 28 Maç 9 gol 8 Asist Bir Kanat Oyuncusu Daha Ne Yapsın?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Feghouli gelecek boşver nani kendini ronaldo zannediyor

0|1
    0|0
    • Ya Ayşe boşver Feghouli'yi napacan Nani iyidir ya. Hem onun bonservisi yüksek Nani'yi daha ucuz bir fiyata satıp Fegholi'yi üste para koyup zarara girmek anlamsız.

• Nani takım oyuncusu, takım iyi olsaydı oda iyi olurdu.

• Nani yıldız futbolcu takım değil

En İyi Erkek Görüşü

• Nani beğendiğim bir oyuncu tam anlamıyla üst düzey futbolunu oynayamadı beklenen daha büyüktü ortalama oynadı diyelim çokda kötü bir sezon geçirmedi ortalamada oynadı diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Ortalama futbol oynadıda sürekli bekleneni veremeyen futbolcu demek felan bana saçma geliyor ilk sene gelip ne patates futbolcular gördük gelmiş Nani'yi eleştiriyorlar.

• Yani orasıda öyle ama şampiyon olamayınca bu kadroyla illaki her isim nasibini alır önceliklede RVP alır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Nani ortalama bir futbol oynadı yani kötü bir sezon veya başarısız bir sezon geçirmedi ama nedense medya bunu bu şekilde lanse ediyor bana da çok ilginç geliyor.

0|1
    0|0
    • Aynen tamam üst düzey bir perfomans göstermedi ama sürekli bekleneni veremeyen nani, kötü sezon geçiren Nani diye lanse ediyorlar adama garezleri mi var ne.

• Mesele gol veya asist değil mesala Keita çok gol atmadı ama yıllar geçmesine rağmen hala unutulmuyor

0|0
    0|0
  • Bizim medya eşeğe benzer bende buna eşek hoşaftan ne anlar derim.

0|0
    0|0
  • Büyük maçlarda kayıptı

0|1
    0|0
Yükleniyor...