Merhaba arkadaşlar kaçmak ya da unutmak sizce hangisi

önünüzde iki secenek olsa ya sevdiğinle kacıcaksın ya da onu unutucaksın siz napardınız ve aramzda kaçarak ewlenenler warmıdır :)

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• bak canım bunu öylesine sordun sanırım ama şöyle bir durum var senin ailenin rızası yok ise ve bir erkeğin işi gücü yok kumarı içkisi gece hayatı var ise kaçmak aptallık olur diğer taraftan bazı istisnalar var herkes kaçmam diye büyük konuşur bna kalsa bnde kacmam sanırım ama bizim bir tanıdık var kız oğlandan 3 yaş büyük diye oğlanın babası kızı istemiyor annesi ölmüş babası da tek oğlunu kaptırmak istemiyor sanırım ama kızla oğlan 6yıldıır cıkıyorlar deli gibi aşıklar e oğlanın babası istemeye gelmeyecegi için kızın aileside vermiyor şimdi ne yapsınlar iki aradalar uğrasıyorlar ikna için olmazsa kacmak değil ama gizlice evlenecekler mecbur yani hayat bu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Eger dusuncen varsa erkek olarak soyluyorum erkeklere guven olmaz sakin boyle bir sey deneme ya seni ailenden ister ailen vermesse unutmak zorundasin.

0|0
    0|0
  • kaçarız ortalık yatışınca çıkarız:))

0|0
    0|0
  • Çok seviyorsak birbirimizi kaçarız. Olmuyorsa yapcak bişi yok:)

0|0
    0|0
  • Aile rızası olmadan olmaz hatun için ama ben erkek olduğum için sevdiğimi alırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Neden kaçıyoruz , şimşek nikahı kıyalım ...

0|0
    0|0
  • Kaçmam ben kimseyle.insanlara güven olmaz.bugün onunla kaçarsan muhtemelen ailenin güvenini kaybedersin.şimdi karar ver.Ailenin güveni mi yoksa sonunda seni neyin beklediyini bilmediyin aşk yolculuğu mu?

0|0
    0|0
  • Şimdide kaçmak yok ki..kaçarsın sonra ailen adı çıkmasın diye erkeğin evine gider durumu anlatır sen evine dönersin gelir isterler seni ve düğün olur hepsi toplasan 10 gün sürer ;)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kacmaaaaa... Hayatinin hatasini yapmis olursun... Herseyin bir caresi vardir... Ikna edene kadar ugrasss...

0|0
    0|0
  • aileni hiçe sayıp kaçma ılerde pişman olursun yaptığına

0|0
    0|0
Yükleniyor...