Siz kaç kere stad açılışı taraftarsız yapıldığını gördünüz?

Türkiye'de Dünya'da bisürü stad açılışı yapılıyor peki stad açılışı kaç kere taraftarsız yapıldığını gördünüz.38 kere sayın dendiğini gördünüz. Sizce stad açılışı taraftarsız olan 38 kere sayın C. başkanım denilen hangi takıma aittirr.

• Fenerbahçe.
    33% (2)10% (1)19% (3)Oy Ver
  • Gs.
    0% (0)10% (1)6% (1)Oy Ver
  • Bjk.
    33% (2)70% (7)56% (9)Oy Ver
  • Diğer.
    34% (2)10% (1)19% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Kim olduğunu bildiğin halde niye soruyorsun amacın kışkırtmak mı

0|1
    0|0
    • Hayır bu bilgi yarışması az önce karşıma çıkdıda merak ettim bende.

• Sen dün Bjkli sorusuna aynı tepkiyi verdin mi sustun mu.

• Sorum gayet basitti yoksa susmuşmuydun ondan mı cvp veremiyorsun

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş in resmi stat açılışı Bursa maçında seyircili ile yapıldı. Senin dediğin protokol açılışıydı

0|3
    0|0
    • Öyle birşey mi var ya.2 kere stad mı açılır benim bildiğim bir kere yapılır. Gs neden aaynı anda açtı.

• Sen hergun yeni hesaplar açıyorsun da stat açılışı 2 kere yapılmış çok mu :)

• Sende haklısın senden önce de açılsa olur sen Tvden izle geç.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Beşiktaş cevaplı soru seninki dostum sende biliyorsun :) Evet sayın sayın sayın nerdeyse başka şey konuşmadı ama bizi çokda alakadar etmez sonuçta güzel stad oldu Türkiye deki güzel stadlara bir yenisi daha eklendi.

0|2
    0|0
  • Sen Beşiktaş'ın stadına deli gibi aşık olmuşsun. 1 aydır yemeği, içmeyi bırakıp burada Vodafone Arena'yı dilinden düşürmüyorsun. Her yıl stat tamiri yapan başkanınıza söyleyin de size de yapsın akıllı stat. Akıllı stat diyorum ha akılsız stat yapmasın yanlışlıkla.

Sizde protokol açılışında Ermenistan başbakanı Hovik Abrahamyan'ı çağırırsınız.

0|1
    0|0
  • Yeter be yeterrrrr yeterrr

1|2
    0|0
  • Fenerbahçe stad açılışı yapmadı :D Fener sezon devam ederken kapesite ve yenileme yaptı zamanla. Fener diyenler neyin kafasını yaşıyor :D aziz yıldırım hiç fiko gibi onu bunu yağlıyacak adammı be. adam hapise girdi yinede kimseye muhtaç kalmadı.

0|0
    0|0
  • Fenerli misin? Allah başka dert vermesin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...