Arkadaşlar kankam hakkında birşeyler söylemek ve sormak istiyorum...

arkadaşlar, benim bir arkadaşım var kendisiyle tanıştık arkadaş ortamında, ilgi alanlarımız uyuyordu vs. bundan yola cıkarak benımle konusmaya basladı. baslarda cok arkadasca yaklassada sonraları ıste sevdıgını soylemeye laf arasında durduk yere senı sevıyorum falan demeye basladı. tabı bu sure ıcerısınde bende ondan hoslanıyorum. hayallerı var ve bunları sadece benımle paylastıgını ıddaa edıyor. bunlara bakınca sıze sormama gerek yok evet ancak bır gunude bır gununu tutmuyor. sonra bır bakıyorum acayıp otesı kankaya baslamıs. ama konusmadıgımda nerdesın kayboldun ! '' unuttun benı :( sevmıyosun sevsen uzmezsın '' gıbı mesajlar atmaya basladı. ama sonra gene kanka kanka. bu cocuk benımle oynuyormu hayatımdan cıkarmalımıyım yoksa benden bırseymı beklıyor fıkırlerınızı belırtırsenız sevınırım.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Tam Bir Ergen vakası çocuk o daha cocukk...

1|0
    0|0
    • haklı olabılırsın, deger vermesem su zamana kadar katlanmam. her haraketı bır celıskı...

• Yedek gibi bişi tutuyo ya da hakkatten kanka ayagına yatıyo :) Ateşle barut yan yana durmazzz.

1|0
    0|0
    • bıraz acarmısın ne demek ıstedıgını kusura bakma algılayamadım tam olarak :/

• Aklını karıştırıyosa salver gtisin. Amacın ne dye sor öyle sal.

• yok ya sımdı bısey yoksa bıde kendımı kucuk dusuremem onun cocukla davranısları yuzunden.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...