Beşiktaş'ın benzeri görülmeyen şampiyonluk kutlamasını beğendiniz mi?

SKY SPORT: ''Dünya futbol tarihinde görülmemiş şampiyonluk kutlamaları..'' (Besiktas/Istanbul/Turkey)

FIFA: ''Beşiktaş şampiyonluğunu hem kara da, hem deniz de kutladı.''

Beşiktaş'ın benzeri görülmeyen şampiyonluk kutlamasını beğendiniz mi?
Tekne turu bundan sonra gelenek haline getirilmeli

Not:Hazımsızlık istemiyorum ;)

2|1
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Bir hafta önce "Nasıl kutlayacaklarını bilmezler" diyenler şimdi o laflarını yuttuklarından "8 yılda bir" diye bikbikliyo.
    O sene bu sene bundan sonra her sene.

1|1
    0|0
    • Bu sözün üstüne söz söylenmez aslında ;) cekemeyenler çamur atıyor bizim millette bu huy olmuş

En İyi Erkek Görüşü

• Aylar öncesinde ligin artık bittiğini ve şampiyonluğunda boğazda kutlanacağını söylüyordum. Seneye yine hayal kuranlar elbet olacak ama şimdiden söyleyeyim.

Bu lig en az 3 sene daha bizim. Sonra belki arada üzülmemeleri açısından 10 yıl da bir şampiyonluk yaşamalarına izin verebiliriz. Biz boğaz takımıyız e5 takımı değil !

http://i.hizliresim.com/Zd198k.jpg

1|2
    0|0
    • Ön görü dedikleri bu olsa gerek :)
      O sene bu sene
      Bundan sonra her sene

• Taraftar bilinçlendi , kartal yuvası %40 daha fazla kar etmiş geçen seneye gore. Bu yaz daha da artacağını düşünüyorum , sampiyonlar ligi pazarlama için büyük koz

• Aynen :) fb darbelerin etkisiyle ön eleme turunu kaybederse oradan da gelir paracıklar :)

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir #Fenerbahçeli Olarak 1903'üncü Defa #Tebrik Ediyorum.

1|2
    0|0
  • Hic takip etmedim haberimde yoktu acikcasi ama attigin fotolara ve soylemlerine bakilirsa baya gosterisli kutlanmis :)

0|1
    0|0
  • Hazımsızlık değil, canı gönülden kutluyorum elbette. Ama dostum objektif açıdan takdir edersin ki taraftar abarttı. :)

0|1
    0|0
    • Eyvallah ama bunu abartmak denmez , eğlenmek güzeldir ayrıca diğer şampiyonluklara benzemiyor tarihte statsiz kazanılan başka şampiyonluk yok

• Şampiyonluğu stad varken kazanınca daha mı az sevinecektiniz? Stadın olmaması sadece tarihe düşülen bir not bence. Ama her yerde 14 14 diye gözümüze sokulan bir sayı var. Galatasaray dan 6 şampiyonluk geride. Her iki yılda bir şampiyon olsanız yakalamanız 12 yıl sürecek. Yani demek istiyorum ki 20 yılda 3 kez şampiyon olabilmiş takımın Türkiye nin tek büyüğü biziz havasına girmesini hoş karşılamıyorum. Helal olsun sonuna kadar haklı evet ama verilen tepki anadolu takımı şampiyon olmuş imkansız başarılmış gibi. Bu Beşiktaş büyüklüğüne de hakaret olur bence. :)

• Zor kazanılan başarılar daha çok mutluluk verir. Milletin son haftalar sikeyle hileyle burayla aldığı şampiyonlukla starsız şampiyonluğu kiyaslaman hata. Takimin 1 hafta ceza yese seyircisiz olduğu için zorlanır ama Beşiktaş koskoca 3 sezondur göçebe. Bunlara rağmen rakibin 70 milyonluk yatırımla tarihinin en fazla parasını harcamış ve şampiyon olmuşsun. Tabiki sevinecekler kimin umrunda diğerlerinin şampiyonluk sayisi. Sayıyla sevincin büyüklüğü alakasız

• ben Fenerbahçeli olduğum halde gitmek istedim. Arkadaşım beşiktaşlı eğer unutmasaydım onunla gidicektim. bugün de anlatıyor kerata deli oldum ya :) :) :)

1|1
    0|0
    • Senin gibi insanlara ihtiyaç var , kaybedince çamur atmak yerine sevince ortak olabilen

• Eyvallah kardeşim bunu görebilmek söyleyebilmek güzel

• Müthişti stattaydım ama gelince izledim beşiktaş istanbulu denizden kuşattı gibi güzel haberler vardı :D

0|1
    0|0
  • Beşiktaş son haftalarda kaybeder laga lugasını yapan ibişler bakıyorum da laf atmaya başlamış birde yetmezmiş gibi boğazda ki Al yıldızlı Armamızı yakmışlar akıllarınca ki bugün yeniden dalgalanmaya başladı

Bayrak direğe asılı olmaya bilir fakat köprüyü de monte edebiliriz :)

0|1
    0|0
    • Maydonoz sapına bakanlar , milli bayrağın değerini bilememişler , Beşiktaş sonunu getirmez geyiği rafa kaldırıldı

• Naftalinle iyi saklamışmısınız formayı. Geçen otobüste bir Bjkli bindi naftalin kokuyordu herkes indi otobüsten nedense.

• 8 yılda bir kutlanacak gelenek mi olur ://

0|2
    0|0
  • Yakışır Kartal'ıma

0|1
    0|0
  • 8 yilda bir normal

0|0
    0|0
    • 2016-2009 = 7 , matematik geliştir ya da futbola daha yakin ol. Soruya cevabın ne güzel mı değil mi

• Elbette her kutlama guzeldir 8 ya da 7 bir fark yok 4 deseydin hakliydin tebrikler:)

• Önce şampiyonluğu gelenek haline getirin la

0|0
    0|0
    • Önce soruya cevap ver , sonra sabret o da olacak 1 senelik kurulmadı bu takim

• kupa töreni berbat olmuş. bir de GS marşı çalındı

0|0
    0|0
    • Kaynak uydurma medyası mi? Orada bulunmadan kulaktan dolma bilgilerle çamur atmayalım ayrıca bunu söylemek için gizlenmeye gerek yok bilgine güveniyorsan gizlenme buyur

• 4 sene üst üste şampiyon olduk

• marşı çalındı ne kaynağından bahsediyosun

• Hangi takımlıydın sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...