İddaa ile ilgilenenler buraya?

Evet iddaa konusunda gerçekten başarılı okduğumu düşünüyorum. Ve bunu başka insanlarla da paylaşmak istiyorum. Facebookta bir sayda kurdum. Kupon olarak ya da sadece tek msc tahmini olarak futbol basketbol voleybol tenis ve hentbol maçlari paylasmayi dusunuyorum. Iddaa ile ilgilenen arkadaslar bana mesaj atarlarsa link olarak sayfami atabilirim. Zaten paylasimlarima oynamam zorunda degilsjniz, bir sure kontrol edersiniz baktiniz iyi tahminlerim var.. sonradan sizinde kafaniza yatan tahminlerimk oynarsiniz o sizin bileceginiz is yani. Her neyse tesekurler, iyi aksamlar cumleten...
(Bu arada linki soruda paylasmamamjn sebebi reklam amacli oldugundan kaldirilir diye)

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• En son ne zaman ne kadar tutturdun

0|1
    0|0
    • Yuz oran ikibucuk misliden 250 lira kaznamistim sekiz mac.. ama surpriz kupondu bu kazandigim. Suanda sayfsmi yeni kurdum toplam dort orsnlik uc mac paylastim ikisi geldi teki bekliyorum o da gece ikide. Istersen takip edebilirsin dostum...

www.facebook.com/.../

• Hele paşa bir gonder

0|1
    0|0
  • ben mk kışın voleyi vurdum ama :D sonra battım bence sende bırak boş iş kazanmıyorsun asla , kazandığını sandığın an ise kaybettiğin an aslında

0|1
    0|0
    • Istersen bir bak yine de sen.. ilk paylastigim kupon geliyor yavastan :) zaten bu is aliskanlik olunca birakamazsin omur boyu daha. Ben isterse, m birakirim ama zevkine oynuyorum sagolsun babam eksik etmiyor hicbir seyimi

www.facebook.com/.../

• aynen ben de zevkine oynadım bir bulaştınmı bırakması zor oluyor. para için oynamam ben bu oyunu zaten eger öyle olsaydı kaybettiklerim yüzünden kafayı yerdim :D bu arada kaybettiğim paralar kazandığım paralardı o yüzden koymadı :D

• Aaahha iyimis :)

Yükleniyor...