Fenerbahçeye uefa'dan mali ceza geldi. Ne düşünüyorsunuz?

Uefa Fenerbahçeye önümüzdeki sezon 20 milyon avrodan fazla zararla gelme bana. Ayrıca önümüzdeki sezon sadece 22 tane futbolcu bulunduracaksın kadronda dedi. Mali kısıtlama geldi ve uefa Fenerbahçeyi takip ediyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|1
213

En İyi Erkek Görüşü

• He ceza degil, anlasma. Fb teklif etmis hatta Uefa'ya, biz size 7.5 milyon euro verelim demis. Uefa'ya 22 kisi bildirelim, zarar konusunda da taahhutler verelim demis. Oldukca karli bir anlasma.

Sene basindan beri soyluyoruz, sampiyon olamazsa fb mali acidan buyuk sikintiya girecek diye. O gun inanmayan, gozunun onundekini goremeyenler, bugun bu cezadan sonra bile hala inanmiyorlar.

Aziz oyle bir algi yaratmis ki bu taraftar kitlesi uzerinde, hala kulubu zengin, mali acidan rahat zannediyorlar. Neyse yasayarak ogreniyorlar nasil olsa. Çok zorlanirlarsa gs den bileklik konusunda yardim isteyebilirler

0|2
    0|0
    • Aynen öyle kardeşim. Ama ben bunları ilahi adalet olarak görüyorum. Bunlar daha iyi günleri. Çok hakkımızı yediler elbet bedel ödenir. Allah büyüktür

• Dibe vurdular , zirveyi izliyorlar daha ne olsun :)

• İzlesinler. Az hak yemedi şikesaray. Kendi etti kendi buldu :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu UEFA ne istiyor arkadaş. Trabzonspor'a da yapmışlar.

0|1
    0|0
    • Evet trabzonsporda çok harcama yaptı bikac sezondur. Uefa dur dedi

• umrumda değiller.

0|1
    0|0
  • ceza geldigi yok sadece klasik mali takip kupa maci oncesi sahte algi yonetimi

0|1
    0|0
    • Sadece takip değil kardeşim 22 oyuncu kısıtlama ve 20 milyon avro dan fazla zarar etme diyor

• Orası öyle tabi ama uefa mevcut tabloya bakıyor. Para bulabilir misin demiyor yani

• para bulmak demek tahvil ihraci hisse satisi sermaye arttirimi tesis isim hakki reklami v. s fazla fazla klube para aktarılır

• Kaşıntıları var.

0|1
    0|0
  • Ben UEFA'ya dava açılmasından yanayım. Fenerbahçe eğer mali bir sıkıntıya sahipse bunun baş sebebi UEFA'nın kendisidir. Şike sürecinde Fenerbahçe mağdur edildi. Şike süreci netleşmeden Avrupa'dan men edildi. Bunun yanı sıra çeşitli yaptırımlara maruz kaldı. Ancak hukuki süreç Fenerbahçe'nin lehine sonuçlanınca UEFA hiçbir şey olmamış gibi davrandı. Fenerbahçe yönetiminin büyük hatasıdır. UEFA'ya dava açılmalı ve kulübün zararı ödetilmelidir.

0|1
    0|0
  • Büyütülcek bişey değil abii ne büyüttünüz laa. 2005-2006 yılındada böyle bir takip geldi. zarar kapanır 22 oyuncuyu 28 çıkarırlar iş biter. ceza ceza diye elinize koz geçti ötüp duruyorsunuz.

0|1
    0|0
  • Bu bir ceza değil.. Mali disiplin kuralı.

0|0
    0|0
  • Uefa beşiktaşı 5 yıldır takip ediyo, inşallah düzeltiriz kulüplerin borçları kalmaz borcu olmayan mali olarak bozuk olmayan bir başakşehir

0|0
    0|0
  • Fenerin zaten borcu yok ki. Fenerbahçe borcu 254 Milyon Tl Gs ve Bjknin 900 üsür Milyon Tl yani Fenerbahçeye birşey olmaz siiz kendinize bakın bence.

0|0
    0|0
    • Fenerin 1.3 milyar borcu var :D daha takımından haberin yok

• Bjk zamanında 1 yıl ceza yedimi yemedi mi. Bana onu söylesene.

• Bjk 1 yıl ceza yedi 2011 de Avrupaya gidemedi Fenerbahçe daha uyarı yapıldı ancak 1 yıl sonra ceza gelir ki Fener ceza almaz borcumuz yok.

• Az bile kayyum atamaları lazım

0|0
    0|0
  • Yalan haber diyenler kendi takimlarinin resmi sitesine baksın. Fenerbahçe Uefaya Gs gibi zarari aza indireceginin sözünü verdi

0|1
    0|0
  • niyeki? ne yaptıki fenerbahçe

0|1
    0|0
    • Gecen sezon Van persie, Nani markoviç gibi oyuncuların transferi için 70 milyon avro harcadı fener ve verim alamadı. Zarar ettiler uefada ayağını yorganına göre uzat dedi şimdi olay bu

• Sadece fb ye değil tüm takımlar uefa ve fifa nın kontrolünde. Eşitliği ve adaleti sağlamak, finansal zararı önlemek için uefa kendine hakim ol yoksa batarsın, batarsan avrupayada almam seni diyor.

• hımm peki eyw

Yükleniyor...