Hayatta Aklımın Almadığı Durum.

Merhaba arkadaslar, emeklilik yaşı 65 bildiğiniz gibi..Bu yaşı kimin göreceği tartışılır..Ben bu yaşın 50 olmasının daha uygun olduğunu düşünüyorum.(Eski sistem daha iyiydi tabi ama) Gün sayısını dolduran kişinin emekli olması daha mantıklı değil mi sizcede ?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• emeklilik yaşı uzadıkça geriden gelen yeni nesil işsiz kalmaya devam ediyor. İstihdam hızını yavaşlatıyorlar. ayrıca verdikleri 3 kuruş emeklilik maaşından dolayı emeklilik yaşı gelen çoğu kişi emekliliğini istemiyor. birbirine bağlı bir döngü olduğu içinde gelişim ve değişim olması gerekenin aksi yönde gitgide yavaşlıyor.

0|0
    0|0
    • bu maaşın çok olduğundan bahsediyor maliye bakanı mı ne..helal olsun aldıkları ne diyeyim.Üniversite bitirdim işsizim bnde..Burunlarından aksın hepsinin..

• kariyer.net takip et tüm ilanlara başvuru yap kişilk envanteri anketini doldur mutlaka sana uygun olmayan işlere bile önyazı ile talep gönder. bulursun inşallah

• kaytılıyım 2-3 yıldır ona ve secretcv.com'a çok önyazı attım ama cevap gelmedi..Gelenlerde hiç alakası olayanlar; çağrı hizmetleri, onu da ben yapamam..Bİlgisayar programcısıyım ben.

Kızlar Ne Diyor 3

• 65 yaşına kadar kim öyle kim kala ya. Mezarda emekli ediyorlar.

0|0
    0|0
  • öyle olursa devlet batar :))

0|0
    0|0
    • nerdesin sen hayırdır ? :D batıyor zaten yavaş yavaş..Neyi kaldı ki devletin..Her şey satılık sahibinden..

• saçmalık işte. emeklinin aldığı 800 milyonda gözleri honospu evlatları

0|0
    0|0
    • ya öylee..hakkımı helal etmiyorm onlar gibi düşünenlere..

• aynen 65 yaş nedir , 50sinde pili bitiyo insanın verecekleri 800 milyon için bu sinsilikleri düşünüyolar zehir zıkkım olsun. hakkımız haram olsun. burunlarından fitil fitil gelsin inş

• Amin pü pü pü pü :) Allah sesini duysun, iyi bir iş çıkarsın önüme..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...