Fatih Terim İsminin Galatasarayla Anılması Neden Bazı İnsanlarda Büyük Korku Yaratıyor?

Fatih Terim bir açıklama yapti Mehmet Demirkolundan tutun bilmem neyine kadar hepsinde bir korku havası oluştu. Seneye Riekerink bile kalsa başarılı olacak yeterki birkaç iyi transfer yapılsın sizce neden korkuyorlar bu kadar?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• tam neyden kasıtla bunu dedin bilmiyorum ama şundan bende hoşlanmıyorum milli takm başındayken fatihh terim gs ili ilişkisini kesmeli, işi gücü beynini görevli oldugu milli takıma yormalı, gs nini şu anda teknik direktör boşlugu varken oraya buraya selam çakması, göz kırpması doğru değil, böyle yaparak milli takım etrafında bütünleşemiyoruz bir türlü, bölük pörçük oluyoruz faatih terimin bu hareketlerinden dolayı, ama görevi biter milli takımda, sonra gider anlaşır buna kimse bişey diyemez ama görev başında olmaz böyle şeyler... benim fikrim budur gizlii onun dışında gelsin rakibimiz olsun hiç sorun değil yani :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Fatih Terim aciklamalarindan sonra GS ye yaptiklariyla alakali sorular artti basarilarini cekemeyenlerin isleri boyle biraz arastirsalar dogruyu bulacaklar elestirilcek yönü yok mu illaki var ama sırf sen sevmiyosun Türkiyede bir Fatih Terim gercegi var diye bos elestiri sadece antipatik gosterir.

0|0
    0|0
  • Sezon Öncesi Motivasyon Çabaları.

0|0
    0|0
  • Şu adamın kıymetını hıc bılemedıkkı ne zmn totosumuz sıkıssa fatıh terım dıyoruz adam bizi bataktan kurtarıyor adamla yolları ayırıyoruz bızım yonetımde az vefasız seref sız degıl

0|0
    0|0
  • Sen korkmadıgin için mi gizlisin

0|0
    0|0
  • başka takımlar üçüncü veya dördüncü yıldızı alamayacağız diye korktu çünkü ondan olabilir

0|1
    0|0
Yükleniyor...