Kaç yaşınıza kadar altınızı ıslattınız geceleri altını ıslatıp muşamba bezle bezlenen kuzeniniz oldu mu hiç?

Bu sorunu yaşayan tanıdığım vardı eskiden 13 yaşına kadar geceleri altını ıslatırdı muşamba bez bağlardı annesi,her gece muşamba bez bağlanır öyle yatırılırdı,meğer hala varmış ben o zamanlar bir tek türünün tek örneği bu sanıyordum bundan başkası olamaz bezlenen diye meğer öyle değilmiş..

0|1
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• ara ara devam ediyor alt ıslatma geçti sayılmaz oldu tabi gözüm önünde bezleniyorlardı.

0|2
    0|0
  • bende altımı ıslatıyorum gunduz gece malesef tutamıyorum annem sureklı altıma hasta bezlerınden baglıyor tabı bıraz rahat ama musamba bez cok pis rahatsız edıyor altına ıslatanın ıslatmasınıda kesebılır dugum atarak bezlenırse cıkaramazda

0|0
    0|0
  • benim abim 19 yaşında ve geceleyin bazen altını ıslatıyor

0|1
    0|0
    • hıım anladım aradaysa iyi biran zannettim oda bez bağlıyor yazdınız sandım:)

• Yok hayır öyle derdim yok ok,rahat ol daha yazmam sana,sıkıntı yok,görüşmek istersen sadece yazarım istemezsen daha yazmam ok kib,bende sen yazmazsan daha yazmıycam kib grş..

• merhaba nasılsın

• 7 yaşıma kadar. Tabi sürekli olarak değil. Ayda yılda 1-2 kere. Ama napıyım rüyamda tuvaletimi yapıyo gibi görüyordum sonrada yatağa yapıyormuşum :)) Ne dayak yerdim ama :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 14 yaşıma kadar altıma kaçırdım. bunun için muşamba kullanırdım ben de.

0|0
    0|0
    • Sanırım muşamba bez bağladınız ya da bağlandı geceleri yorumunuza göre.

• Bende 32 yasinda yakisikli bir erkegim ben hala musamba bebek bezi bagliyorum altima şu an da bile altim bagli keyfim yerinde tanismak isteyenler 05324950774 huseyin

0|0
    0|0
  • kimliğini gizlediğine göre, o ,13 yaşına kadar altını ıslatan arkadaş sensin ?...!

0|0
    0|0
  • 4-5 yaşıma kadar. Sonrasında öyle bir şey hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • 8 yaşıma kadar ıslattım . Annem az dövmezdi la

0|0
    0|0
Yükleniyor...