Güçlü erkek/kadın mı? Yumuşak erkek/kadın mı?

Evet sorum her iki cinsiyete de. erkekler yanınızdaki kadın tuttuğunu koparan,güçlü, sizi de pek çok konuda bastıran bir kadın olsa bunu sever misiniz? Ve kızlar yanınızdaki erkek yumuşak başlı uysal bir koyun olsa hoşunuza gider mi?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• valla saydığın özellikler erkeksi özellikler...dediğin gibi birisini arasaydım gay olurdum...erkeğe kadın,kadına erkek lazım...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kadın dediğin çıtı pıtı olur..one öyle zeyna gibi..

0|0
    0|0
  • Bilemedim.Ama deli dolu olmasını isteyebilirdim sanırım.:)

0|0
    0|0
  • güçlü kadınn.. halterci falan değil tabi .p

0|0
    0|0
  • tatlı biraz deli ve sempatik olmalı kız dediğin

0|0
    0|0
  • valla kızın sesizi makuldur :)

0|0
    0|0
  • güçlü karakterli biri olmasını isterim, ne istediğini bilen, kabiliyetli, zeki bir kadın olmalı..

0|0
    0|0
  • Ikı ozellıgıde bulundurmalı yerıne gore davranmalı.

0|0
    0|0
  • İki türlü de olur eğer ki seviyorsam :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkek olduğunu hissettirsin,kararlı ve son sözü ben söylerim bilincinde olmalı.

Ama anlayışsız,sığ biri olsun demek değildir bu.

0|0
    0|0
  • güçlü bir karakter , yumuşak bir kalp.

0|1
    0|0
  • Erkekler erkekliğini hissettiği kadını severler. tuttuğunu koparan bir kadın da bunu hissettirebilir. ama genel olarak bozuk kişilikli bireyler çok fazla olduğu için bastırabildiği kadını severler. akıllı olursak güçlü olmamız dezavantaj değil avantaj olur.

Kadınlarda ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar, korunma güdüsü olduğu için kendini güvende hissettiği, onu koruyacak güce sahip erkekleri severler. Korunmaya ihtiyaçları olmasa bile kadının güdüsü çeker böyle erkekleri.

0|0
    0|0
    • peki erkeklerin bastirabildigi kadini sevmesi de onlarin gudulerinden geliyor olamazmi tipki kadinin korunma ic gudusu oldugu icin erkeklerinde koruma ic gudusu var ve buda onlarin akilsiz demeyelim ama daha dikbasli olmayan kadinlara yonelmesine sebep degilmi bozukluk mu bu sence yoksa ic gudumu.

Yükleniyor...