Yardımınıza ihtiyacım var.

ilk defa bir sevgilim oldu.. onu çok seviyorum 6.ayımızdayız..ciddiyiz. bugün mesajlara bakarken onun benden önce birileriyle bişiler yaşadığını öğrendim.onun bundan haberi yok. evet geçmiş geçmişte kalmalı ama benim şahsi düşüncem insan kendini eşine saklmalı. ben öyle düşünürken onun böyle yapmış olması içimi çok acıttı. izinsiz okuduğum için belli etmemem gerekiyor ama çok kötü oldum ister istemez. ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
bu durumu nasıl sindirecem?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• O okuduğun yazıyı unutmalısın.Yoksa aklında çıkmaz ve hep içinde şüphe olur.Güzel birlikteliğine yazık etme.ALLAH tamamına erdirsin..Sevgilerle...

1|0
    0|0
    • evet bir kaç saat önce okudum.. ve hala aklımda. yeni yeni kendime geliyorum. izinsiz okudum belli de edemiyorum. sindirmem gerekiyor sanırım. Allah razı olsun teşekkür ederim.

• Senden de ALLAH razı olsun kardeşim.Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunu yüzüne vur,beni kandırdın de,tartış ve ayrıl...

Yukarıdaki senaryo sana ağır geliyorsa olduğu gibi devam et...

1|0
    0|0
  • okuduklarını unut sen yalnızca kendini sakın..

1|0
    0|0
    • zor olacak ama unutmalıyım sanki..

• mecbur öyle yapacam. mesafemi,kendimi koruyarak.. yorumlarınız için teşekkür ederim.

• rica ederim.

• sen şimdi o çocuktan ayrılırsan eğer, bir daha kimse senin yüzüne bakmasın mı?

0|0
    0|0
    • bişiler yaşamıştan kastım tensel anlamda.. yoksa geçmişte sevgilisi olmayan hemen hemen yok gibi.

• haklısınız.. teşekkür ederim .

• bir ömür mutluluklar dilerim :)

• o da belki ciddi olarak başlamıştır öncekilere ama şartlar onu bu duruma getirmiştir..Düşünsene sizin aranızdada allah göstermesin bir ayrılık olsa sen şimdi başkasınla evlenmiceknmisin yani..Bence şu an mutlu olmaya bakın geçmişide sevgilinin önüne koyup moral bozmayın bence...

0|0
    0|0
    • hayır o amaçla yapılan bir ilişki olduğu açık ve netti.. herkesin hatası var o da onun hatası ama çok acıttı.

Kızlar Ne Diyor 5

• canım boşversene ne önemi var ki seviyorsan, ne güzel işte mutlu olmalısın ki senden başkasını düşünmüyor şimdi. mesela önceden kimseyle olmamış ama şuan seni aldatıyor olabilirdi bu yüzden sevgiline güvenmelisin. için rahat olsun, insanız biz tabiki geçmişte yaşadıklarımız olabilir bunu geleceğe taşımamak ve birine sadık kalmak önemli. ve bir de asla sormamalısın böyle bir şey var mı diye güveni sarsılabilir

1|0
    0|0
    • öyle.. çok şükür şu an öyle değil. zaten öyle bir durum olduğu gibi gelip bana söyleyeceğine söz verdi.. ama halden anlarsınız o ellerin başkasına dokunduğunu öğrenmek,o dudakların başkasını öptüğünü bilmek korkunç bir acı veriyor insana.

• Sor ona hic sormamistim sana ama benden önce biri varmiydi falan anlatirmisin gibi cok merak ediyosan yani..

ama buna karismamalisin cünkü bilemezdiki birgün senin cikacagina karsisina bilse baskasiyla olurmuydu

1|0
    0|0
    • normal bir ilişkisinin olduğunu vs biliyordum.. ama belli sınırların aşıldığını bilmiyordum içime oturan bu :(

• hm anladim ama bence takma onu istese onunla olurdu :) iliskinizi maf edersin bunu düsüne düsüne inan

• onunla ya da başkası varsa o amaçla takıldığı gayet açık ve netti.. sadece bunu öğrenmek ağır geldi..

• ne yapabilirsin ki.zamanı geri alamıcağına göre..senden öncesi seni ilgilendirmemeli senleyken bişey yapmış mı?

1|0
    0|0
    • hayır.. bana şu an sadık.. ve sevdiğini biliyorum.. çünkü benim nasıl biri olduğumun farkında. ama içimi çok acıttı.. başkasına dokunduğunu bilmek falan.. bilmiyorum. anlıyorsundur umarım..

• üzülme canım ne güzel bak birbirnizi seviyomuşsnuz inşallah bundan sonra mutlu olursunuz

• inşaallah.. bir du şu var ki izinsiz okudum. bu da etik değil. onun verdiği rahatsızlık da var. ama bilmiyorum.çok çok kötü oldum. teşekkür ederim yorumlarınız için..

• çok üzüldüm..

sence o kızla olması gerekmez mi?onun masumiyetini almış ne de olsa:(?

0|0
    1|0
    • kızın isteğiyle olmuş bişi.. vardır ya o tarz kızlar. öyle..

• o da istemiş..tek taraflı mı ki bu?

• bence yanlış düşünüyorsun sende ondan once bırıyle tanısmıs sevgılı olmus olabılırdın .. bellı bı sevıyeyı aşmadıktan sonra geçmışıne saygı duymalısın ve unutmalısın yoksa bu şüphe senı yer bitirir aranızda acılır bence ona bahsetme bıle..

0|0
    0|0
    • belli bir seviye aşıldığı için bu kadar içime oturdu. yoksa diğer türlüsü normal.. biliyorum.

• kesınlıkle oyle yapmalısın ..

• nasıl yapacam bilmiyorum ama öyle yapmalıyım.

Yükleniyor...