Sızofren teshısıyle akıl hastanesıne yatan bır tanıdıgınız yakınınız var mı?

bır yakınımı aklı dengesı bozuk nedenıyle akıl hastanesıne yatırdım yanı mecbur kaldım doktorla gorusemıyoruz kendısını arıyorum cıkarın benı burdan delırecem dıye aglıyor ama cıkarırsam cok daha kotu olacak tedavısının surmesını ıstıyoruz dengesızce seyler yapıyor akıl hastanesıne bu supheyle yatıp tedavı olan bır yakınınız var mıtedavı ne kadar surdu sonuc aldınızmı

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu tarz hastalar,ilaç ve tedavinin ilk 3-6 ay aşamasında bu tarz istem dışı veya kasıtlı şikayetlerde bulunur,Doğru teşhisse eğer,ilaçlara alışma döneminde bu tarz sorunlar yaşanması muhtemel.size düşen,sabırlı olmak ve söylediklerine kulak asmamak.Bu elbette onun iyiliği için.Şizofrenin çok çeşidi var karaktere göre değişebilir.İDR.çıkardıktan sonra ilaç kullanımını iyi kontrol etmelisiniz,çünkü şizofrenler hastalığı kabul etmez ve kendine etrafına zarar verir.Allah şifa versin,zor elbette.Zamanla sonuç alınır,sabırlı olun ve ilaçlar çok önemli,aldım deyip dilinin altında saklayıp sonra tükürenler var.Dr.uygun görürse iğneleri var artık,teknoloji ilerledi.

0|0
    0|0
    • doktormusun

• doktora ulasamiyoruzki sadece hastayla konusuyoruz o da beni burdan cikarim delirecem diyor

• DR.a ulaşmak zordur,siz neyapıp bir an önce tlf.dahi irtibata geçmeniz lazım,bu çok önemli.!

Kızlar Ne Diyor 3

• Şizofren değilde bipolar bozukluktan yatan bir tanıdığım oldu kaç kere intihar etmeye kalkıştı en iyisi hastanede durması kendisine çevresine zarar verebiliyolar

0|0
    0|0
    • cıkarın benı dıye aglıyor mahvoluyoruz sızın hastanız tedavı oldumu su an durumu nasıl

• Oda çok ağladı deli değilim burda deli gibi hissediyorum diye arada ev izinleri oluyo ama evde de mutlaka yalnız kalıyo arada haliyle korkuyolar tedavisi hala devam ediyo düzelcek inşallah bence sabredin onun iyiliği için

• sizofren olduguna inandigim cok insan var

0|0
    0|0
  • Tam böylesi bir rahatsızlık değil ama buna benzer bir tanıdık vardı.

0|0
    0|0
    • hastaneye yatırıldımı noldu

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir arkadaş boşandıktan sonra böyle sıkıntılar yaşadı, intihar denedi. Hastaneye yattı çıktı, sonra bizim yanımızda iken sinir krizine girdi ve ambulans aldı ve hastaneye yatırdı tekrar. Kızın annesi yanındaydı annesine çok sert sözler söyledi. Kadın kızının o haine mi üzülsün, yediği lafa mı üzülsün. Çok kötü bir tabloydu.

Tedavi oldu, şu anda normal hayatı var diye biliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...