Üşenmeyin okurken yarın başınıza gelebilir yardımcı olmaya çalışın rica ederim

erkek arkadaşımla birbirimizi çok seviyorduk çok bağlıydık çevreden birlikte çok vakit geçirdiğiimize dair uyarılar geliyordu ama biz mutluyduk tek saniye uzak kalsak birbirimizi özlüyorduk ve çok aşırı nazik her dediğimi yapan biriydi beni sevenler inş mutlu olamazsın gör bak ayrılacaksın diye çok ara bozmaya çalıştılar ama aldırmadık bigün erkek arkadaşım bana bağırdı ve hakaret dolu mesajlar attı ayrılma kararı aldım sonr affettim sonra daha kötü oldu durup dururken sinir hakaret kendine mani olamıyor sonra da nasıl yaptım dye gidp üzülüyordu hala rastlasak bile sinirleniriz durup dururken bir de ilişkimizin son zamanlarında onu öptüğümde sarıldığımda sanki hiçbişey hissetmyrdm oysa çok sevyrdm kafamı biri bulandırdı bunlar büyü belirtisi midir hala tlfnda bile konuşamaz durup dururken bağırmaya başlarız rastgelemyrz bile ailesi de istemyo artık annesi oğlum evlenmyck hep benle durcak dyo bir bakın önceden ailesi de beni çok severdi herşey bianda değişti

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• :D büyü müyüyü geçte sen bırak zaten böyle dengesiz ilişkileri daha sağlıklı insanlarla tanış..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Merhaba, olabilir tabiki ama sebepler önemli durduk yere kimse kimseye bağırmak mutlak bir nedeni vardır yfakta olsa..

0|0
    0|0
    • neden ne anlamıyorum soruyorum o da neden yok diyor bende de neden yok bende bağırıyorum ismini duyunca bile sinirlerim alt üst oluyor ama sebep yok

• Nedensiz bir tepki ortaya çıkmaz, sendeki tepki de sana göre nedensiz geliyor ancak bir nedeni var çünkü sevdiğinin sana karşı aldığı tavır ve gösterdiği tepki seni sinirlenidiriyor anlam veremediğinden sende de bu nedenle bir tepki oluşuyor. görüldüğü gibi mutlak bir neden var ateşi körükleyen..

Yoksa ateş olmayan yerden duman asla çıkmaz..

• yarın basıma gelmez

0|0
    0|0
  • Büyü falan deyip gecenler var

bi konu anlatsam burası yıkılır o yüzden batıl inanç demicemde başka birilerine yaptırıyolar ya bunları valla cok yakın tanıdıgımın başına geldi başka bir meseleydi o ama

0|0
    0|0
    • nasıl yani biraz açar mısın ne demek sitediğini

• ha bende inanıyorum benim arkadaşlarımda anlatıyor bu tarz şeyler

• yani bu anlattığımla kendini bir tutma & 00.01 ihtimal nazar değmiş olabilir de geç bu büyü işlerine fazla kafayı takma valla benden sana bir tavsiye ilerde karşı koyamayacagın şeylere yol açar!

• annesi oğlanın kafasını bulandırmış anlaşılan yürekleriniz güçsüz çıkmış ki safsatalarla aranızı açmışlar

0|0
    0|0
  • Sık muhabbet, tez ayrılıktır. Aslında insanlar ilişklileri kendileri yıpratıyor. Belki bu kadar bir arada olmasanız sorun olmayacaktı.

0|0
    0|0
  • okumadım .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Merhaba canım aynı şeyleri bende yaşadım ben nişanlıydım 3 yıllık her şey çok güzel gidiyordu bir küs bir dargın devam etti üstelik aylardır ayrı kaldık hiç görüşmedik barıştık bir sebep yokken birbirimize bağırmaya başladık ve sonra yeniden bağlarımız koptu sorun yokken ben buna bir anlam veremedim sonra bir hocaya gittik bize ayrılık büyüsü yapıldığını söylediler hoca çözdü etkisinin yavaş yavaş geçeceğini söyledi lakin etkisi hala devam ediyor o kadar etkiliymiş ki zaman gerekiyor bence büyüye inanmalısın seni çekemeyen insanların yaptığı kötülükler üzerinde kalıyor ve boğuluyorsun ben aynen öyleydim...

0|0
    0|0
    • ibadet edemiyorum dua edemiyorum iyice uzaklaştım hangi şehirdesin sen her şehirde hoca var mı bir de ücretli mi bu işler çok teşekkür ederim bu arada

• Birbirimizi sizin gibi o kadar çok seviyorduk ki ayrı kalamıyorduk hemen özlüyorduk sonra o benden uzaklaşmaya başladı görmek istemediğini falan söyledi öyle acı şeyler yaşadım:(

• Sizde inşaalah düzelirsiniz

• Kesin büyü :) git kendini okut bir :)

0|0
    0|0
  • canım vardır bence hocaya gıt bı baktır cekemeyenler cok

0|0
    0|0
    • o olayları hiç bilmiyorum hoca kime sormalıyım nereden bulmalıyım tek mi gitmeliyim o gelmez benimle korkuyorum

• inş halledersn

• inş canım

• olabilir canım ya bir hocaya falan görün. sakin olmaya çalışın fazla üstüne gitme yumuşak ol ona karşı

0|0
    0|0
    • ben sakin olamıyorum hiçbişey demiyorum onla ilgii bir konu açılıyor ya sinirlerim tepeme çıkıyor onun da öyle sesimi duymaya tahammülü yok en son 10 gün önce konuştuk aradı bir anda bağırmaya başladı kendi kendine napıyorum dedi sonra çünkü ortada konu yok sinirlencek bişey yok ne diyosun napmalıyım hoca nereden bulacam

• bilmiyorum canım bir araştır

• Bilmiyorum ama erkek arkadasım bana hakaret etse asla geri dönmezdim affetmezdim onu.

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum ama çocuğu 6 yıldır tanıyorum erkek arkadaşlarıyla tartışırken bile hakaret ettiğine rastlamadım

• anladım teşekkür ederim

• rica ederim

Yükleniyor...