Ağızlarını açmaya para istiyolar sanki nasıl iş bu ya

gelişim üniversitesını aradım adamların ağzından zorla bılgı alıyorum ya konusmaya eriniyolar resmen..ne doğru duzgunde bı acıklama yapıyorlar nede net bı bılgı soyluyoar sınırlerımı zıplattılar yıne.. neyse arkadaslar sıze sorayım bari..bu sene ygs ye hazırlanamadım..240 puan aldım özellerın %25 lik bölumune yetiyor tıbbı sekreterlik istiyorum atıyorum 10 bınse ucretı 5600 fılan oluyor yıllık..kafamda ıkı soru var sımdı bı sene dersaneye gıdıp iyi bı puan alıp burslu mu gıtsem ya da sımdı sene kaybetmeden bu sekılde mı tercıh yapsam? yasım 21

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• yıl kaybetmek iyi bişey değil..git özele oku..param yoktu benim kaç yılım heba oldu..

0|0
    0|0
    • pek ıyı sayılmaz babam arabayı satmayı dusunuyor

• tabıkıde gecmez ben kpss ye guvenıyorum

• vıyyy kpss ye kaldımı o iş yaş..senin gibi kolaydan kpss ile hallederim diye düşünen çok insan var..

Erkekler Ne Diyor 4

• kuzenim tıbbi sekreterlik bölümü okuyor okuduğunuz üniversitenin çokta önemi yok aldığınız puana herhangi bir yer gelmesi gerekiyor kuzenim 258 puanla yerleşmişti galiba. illaki istanbulda olacak diyorsanız çalışın derim. ayrıca 10 bin liranın %25i 7500 tl yapıyor :)

0|0
    0|0
    • :) kuzenınız düz lise çıkışlımıydı? birde hangi üniversiteye yerleştı benım için İstanbul sartı yok heryere gıdebılırm..10 bin aklıma öyle duz hesap olarak geldı normal de 8 bin fılan ıstıyolr benım bölumume oda %25 i 5 bin küsür fılan edıyor :)

• :) neyse kuzenınızın o puanla yerleşmiş olması mucıze değil sonuçta meslek çıkıslı..düz liselerden daha yuksek puan istiyolar

• 258 puan almıştı ek puan dahil

• para verme sakın

0|0
    0|0
  • bu bahsettiğin istanbuldaki gelişim üniversitesi mi ? avcılarda olan..başka var mıbilmiyorumda

0|0
    0|0
  • bu sene tercih yap bence işe girince kaybettiğin külfet olmaktan çıkacaktır zatn :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaşın çok değil ama yine de yıl kaybetmeni tavsiye etmem.Düşünsene bitirdin işe girdin yaş olur 26:/

0|0
    0|0
    • canım okul 4 yıllık değil ıkı yıllık bir bölüm

• O zaman sorun yok kendini geliştirebileceğin bir bölümse denemeye değer.

Yükleniyor...