Türkiye Euro 2016 Geniş Aday kadrosunda size göre kimler eksik veya fazla?

Bu takımda değişiklikler olacaktır ki zaten 31 kişiden oluşuyor, 23 kişiye inecek.

Kaleciler: Volkan Babacan, Onur Kıvrak, Harun Tekin, Ali Şaşal

Defans: Caner Erkin, İsmail Köybaşı, Hakan Balta, Çağlar Söyüncü, Ahmet Çalık, Serdar Aziz, Gökhan Gönül, Şener Özbayraklı, Semih Kaya

Orta saha: Hakan Çalhanoğlu, Nuri Şahin, Mahmut Tekdemir, Mehmet Topal, Oğuzhan Özyakup, Arda Turan, Olcay Şahan, Alper Potuk, Volkan Şen, Yasin Öztekin, Emre Mor, Gökhan Töre, Selçuk İnan, Ozan Tufan

Forvet: Yunus Mallı, Burak Yılmaz, Cenk Tosun, Mevlüt Erdinç

Güncellemeler:
Güncel.
Güncel!

0|0
3|22

En İyi Kız Görüşü

• Semih kayayı almak semihe torpil geçmektir.

Lig 3. konyadan oyuncu almamak dahada ilerisi kaleye sadece 5 maça çıkmış alı şaşalı alıp serkan kırıntılıyı almak egodur.

bursadaki forvet denizi almayıp emre moru almak haksızlıktır. Kerim frei ı almayıp yasini almak tutarsızlıktır

0|2
    0|0
    • Dişi Terim...:)

• Kerim hariç katılıyorum, Yasin pek bir şey başaramamış olsa da Kerim'de çok farklı değildi bana göre. Verilen hiç bir fırsatı kullanamadı, şöyle de bir şey var ki Kerim kumaş olarak Yasin'den daha iyidir, hani bu sebeple alınabilirdi alınacaktıysa da.

En İyi Erkek Görüşü

• Sinan Gümüş eksik ama Fatih Terim 3-4 oyuncuyu daha çağırabiliriz derken içinde Sinan'ı da kastetti benim düşüncem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yasin Öztekin yerine keşke Sinan Gümüş'ü çağırsaydı, Yasin çok kötüydü bu sezon

0|1
    0|0
    • O uzun sakatlığı yaşamasaydı, muhtemelen öyle olurdu.

• Hiçbir fikrim yok.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Sanırım semih kaya kadroda olmasa daha faydalı olurdu :) Demirelin çağırılmamasına çok sevindim. Fıtık olmasa dahi çağrılmayacaktı zaten. KAleci hayrullah çağrılmalıydı babacan dan sonra onur kıvrak güven vermiyor. Ömer Toprak malıda çağırılmamış mı artık gelmemiş mi bilmiyorum iyi olmuş. Forvette deniz kadah bişeyler katabilirdi Yine mevlütten katkı bekleyeceğime Denizi çağırması daha iyi olurmuş. Burak tamam ama tek forvet olacaksa umarım Cenk ile başlanır.

0|1
    0|0
  • Ömer toprak , Serkan kırıntılı , Hasan Ali kaldırım , Sinan gümüş ( ama lisans problemi var sanırım yinede çözülebilirdi) Ömer Ali Şahiner bir tane daha forvet Semih olabilir

Semih tercihini eleştirebilirsiniz ama Burak Yılmaz varsa Semih'te olmalı tecrübe ise tecrübe

0|1
    0|0
  • Ersan varken Semihi almak nasıl bir kafadır
    Semih'i evlat kontenjanından almış. Madem evlatçılık yapıyorsun sabrisiz düğün olmaz onu da çağırsaydı keşke

Kısacası
    Semih, Ozan , Yasin , Mevlut, Nuri (mac eksiği var) gereksiz

Omer Ali Şahiner , Ersan, Sinan olmalıydı

Emre, Çağlar , Alisan, Harun , Mahmut gibi isimler kamp sonrası kadrodan çıkarılacak isimler muhtemelen...

0|0
    0|0
  • defans ve forvet hattı ve özellikle forvet hattı orta sahadan gol yönünde öne çıkan olmazsa zayıf bence, kaleci babacan olacak ama defans zayıf dedim çok iş düşecek bence ama ligdeki başakşehirde 35 gol yemesi korkutuyor beni -.-

0|1
    0|0
  • Sinan Gümüş ve Ersan Gülüm kadroda olmalıydı.
    Mevlüt ve Yasin olmamalıydı, bu yıl ikiside dökülüyordu

0|1
    0|0
  • Yasin ve semih kaya gereksiz. Semih sezonun altın ahududusunu alır, euro 2016 a çağrılıyor. Yalçın Ayhan bile daha çok haketmiştir.
    Yasin yerine de Sinan Gümüş veya Kerim Frei çağrılmalıydı.

0|1
    0|0
  • La ne semihi anasını satayım.

0|1
    0|0
  • Sinan Gümüş Olmalıydı :/

1|1
    0|0
    • Yaşadığı sakatlık yüzünden böyle bir tercih yapmış olabilir ama deneyebilirdi bence orası da ayrı tabi.

• Ali Şaşal, İsmail Köybaşı, Çağlar Söyüncü, Ahmet Çalık, Nuri Şahin, Mahmut Tekdemir, Emre Mor, Mevlüt Erdinç... çıkacak 8 isim...

0|1
    0|0
  • Ben olsam hasan ali kaldırım kesinlikle çağırırdım. tutmuş ismail köybaşıyı çağırıyor. yanlış kadro seçimi yapıyor terim.

0|1
    0|0
  • Sinan Gümüşün de olması gerekiyordu.

0|1
    0|0
  • Hasan ali alınabilir di

0|1
    0|0
  • Ali sasal kim ya onun yerine serkan kirintiliyi alsaydi

0|1
    0|0
  • Serkan Kırıntılı
    Hasan Ali Kaldırım
    Ömer Ali Şahiner
    Yalçın Ayhan alınmalıydı

0|1
    0|0
  • Sinan, kerim frei, hasan ali

0|1
    0|0
  • Sinan Gümüş eksik

0|1
    0|0
  • onur kıvrak alcağına tolga alabilirdi nedeni tecrübe tamamen
    defans emre taşdemir olabilirdi ömer toprak vs
    ortasaha ozan yasin emre olcay mahmut fazla
    forvet burak yılmaz mevlüt fazla

0|0
    0|0
  • Nuri fazla

0|1
    0|0
  • katil adayı davet edilirken, pekala demirel de davet edilebilirdi. semih'in ise hiç yeri yok.

0|0
    0|0
  • Defansa bak Allaha emanet :D Orta saha ehh forvet zaten 5 para etmez anlıcagınz hayaller

0|0
    0|0
  • İlk kez türkiye'nin başarısını istemiyor gibi hıssedıyorum kendımı , terım yuzndn

0|0
    0|0
Yükleniyor...