Bir bakar misiniz?

Spor salonuna yazilacagim 3 ayda kac kilo veririm?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• hem parana hem saglıgına yazık sıkılrısın eger yerın musaıtse yanı zaman olarak ta bısıklet al onu hayat felksefen yap daıma formda kal. spor salonunda oksıjensız ter pıs koku ıcnde olamz bence

0|0
    0|0
    • Okuyorum hangisine yetisicem sasirdim ya okuldan cikinca spora giderim eve gelir dersime calisirim

• okula bıskeletle gıdebılırsın mesala :)

• bırde gazlı ıcecek ve hamur sekerlem tarzı seylerı hayatında cıkar kafadan zaten %60 ını halletın demektır hızl tempo yurusen bıle faydaısnı görürürsn yaşam tarzını duzenlemen lazım kılon normal bence

• 7 kg

0|0
    0|0
  • Üst düzey sağlıklı veriler 12 kilo gösterir bu senin azmine bağlı 15 kilo veya daha fazla da verebilirsin ama sağlıklı olmaz

0|0
    0|0
  • bir kilo

0|0
    0|0
  • ne için peki bu çaba yaz geldi diyefalan mı? çabana bağlı bu işler

0|0
    0|0
    • Hem yaz icin hemde dugun 😂 Mesela dun elbiselere baktim kiloluyum yakismiyor aslinda gobegim yok boyum kisa onun icin sisko gozukuyorum birde kalcam cok var

• bu dediklerinde faktör kuşkusuz ama sağlıklı olmak temel felsefen olsun, dedigim gibi çaba ve sistemli olmaya bağlı bu işler, çabalarsın niye olmasın...

• kilonu da yazsaymışın iyiymiş

0|0
    0|0
  • 2-3kilo verirsin belki

0|0
    0|0
  • Ne kadar çalıştığına ve diyetine bağlı.

0|0
    0|0
  • Bu tamamen sana ve beslenmene bagli cardio yaparsan cabuk kilo verirsin ben 90 kiloydum simdi görüyorsun

0|0
    0|0
  • 15-20 :D

0|0
    0|0
  • 8 civarı

0|0
    0|0
  • 5-9 kilo anca oda düzenli beslenirsen sıkı çalışırsan

0|0
    0|0
    • Ya ben fazla birsey yemiyorum kahvalti hafta ici yapmiyorum tek haftasonu yapiyorum birde canim sıkıldıkça yemek yiyorum gazli icecek cikolata felan yiyorum ama baslayinca herseyi hayatimdan cikarticam mesela 1 cay iciyorum 3 seker atiyorum oyle.

• oo şekeri çok kullanıyosun yaa :/ önce tek şekerli içmeye başla sonra sonra şekersiz içmeye başla ya kahvaltı yapman lazım günün en önemli öğünü saat 19:00 dan sonra bişi yeme asıl gazlı içecek içme onun yerine soda içebilirsin spora başla zaten hoca sana program yazıp nasıl beslenmen gerektiğini anlatıcak zaten umarım hedeflediğin kiloya ulaşırsın :)

• Bu sana bağlı, her şeyini dört dörtlük yaparsan hedeflediğine tez zamanda varırsın.

0|0
    0|0
  • kaç kilo olduğunu söyleseydin daha net cevap verebilirdim ama 3 5 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • kaç kilo fazlan var bünye de önemli

0|0
    0|0
  • en az 20 kilo

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...