Evine mi bırakırdınız, otele mi götürürdünüz?

bir türlü onu sevdiğimi itiraf edemediğim insanla sonunda buluşmuştuk.beraber yemek yedik tavla attık. Biraz dertlendim içki içmek istedim çünkü onu seviyor ama ona dokunamıyordum uzun zamandırda onu görmemiştim.sabahın 7 sinden akşamın 8 ine kadar gezdik beraber vakit geçirdik 6 7 gibi gittiğimiz mekanda alkol aldık ve ben hemen sarhoş oldum.Saat 8 de evde olmam lazımdı 8 e kadar izin almıştım.Sarhoş olunca uykum geldi onu bırakmak istemedim yağmur başladı. mekandan kalktık biraz arabada oturduk ben sarhoş kafa "otele gidelim uyuyalım" dedim

o ise "olmaz eve geç kalırsın" diyordu.

bende "sadece bir saat "diyordum

o ise "bir saat diye gideriz olur on saat hem bize bir saat yetmez ki ve bugun geç kalırsan yarın gelemezsin ben yarında gelmeni istiyorum "dedi.

Benim ısrarlarıma rağmen otele gitmedik sadece elimi tuttu arabada ben biraz uyudum ve ayıldım evime bıraktı. .SİZCE BENİ SEVİYOR MU?siz olsanız ne yapardınız erkekler?

siz olsanız ne yapardınız otele gider miydiniz?

0|0
621

En İyi Erkek Görüşü

• seni seviyorki eve geç kalmani istemiyor. birde yarın gelemezsin diye endiseleniyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• bakın erkeğinden erkeğine değişebilir bu gerçekten size sahip çıkıyorsa eve gitsenizde bir problem olmaz yani bukadarını sanırım onda görmüştürsünüz düşüncelerindende anlarsınız. eve gitmeyi belki parası yoktur o açıdan evi tercih etmiş olabilir sizede yansıtmamak için. ben olsaydım bu konuda bayanlar hassastır bayan nerde rahat edecekse orada kalmayı tercıh ederdım. cunku bir bayanı eve götürmek bayanın kendi içinde huzursuzluklara neden olacağı için bayanın huzursuz olması yerine onun içi rahat olduğu yere götürüp kalmak daha iyi olacaktır. eve çok ısrar eden biriyse şüphelendirir insanı yani ev rahat ortamdır alkolun etkisiyle eve gitmek sakıncalı olabilir ki. daha yeni olduğu için otel yerine eve gidelim diyorsa ısrarla ondan biraz şüpheci yaklaşmanı tavsiye ederim. ve sen ısrar ettiğin halde gitmiyorsa otele düşüncesi başkada olabilir yani huzur kaçıracak şeyler bunlar

1|0
    0|0
    • yook ya sen anlamadın galiba eve bıraktı diyorum ailemle yaşıyorum onla beraber eve gitmedik biz eve bıraktı beni ayrıca parası olmayacak biri değil durumu baya ii otelde kalıyordu kendisi

• sevsin ya oda beni ben onu çok seviyorym zaten ;:)

• inş çok güzel olur herşey :)

• seviyor..ama çekindiği bişeyler var :D

1|0
    0|0
  • Sende hoslaniyo ve sana kiymamis cunku otele gitseydiniz malum is olurdu sen dikkati elden birakma ama gende emin ol hoslandigina dair boyle biride kolay cikmaz

1|0
    0|0
  • hımmm ıkı turlu geldı

1.ıt gıbı sevıyo eve gec kalmamanı ve yarında gormek ıstıyo yanı sneınle daha cok vakıt gecırmek ıstıyo

2. ıbne bugun oteele gıderse yarım saat bır saat oda uyuyo olucan bısı edemeyecek yarın bır gun otele oturur daha saglam yerım bunu dusuncesı bılemedım

1|0
    0|0
    • yok zaten otelde kalıyordu öyle bir dşncesi olsa ondan önce 2 gün daha görüştük ısrarla kabul etmedi ben sabahtan geleyim seni uyandırayım dedim ben seni evden alırım gelme dedi

• hööööhhh :D sık la kafama sen bı mesaj cakale bana en afıllısınden su hıkayeyı ayrıntılıca bı anlat cekırdegımı aldım tuzsuzundan geldım dınlıyom :D

• la yaşlı dediysem 8 yaş var be :)

• otele 1 saat uyumaya mı gidilir:) başka birşey içinse o kafayla hiç çekilmez sızarsın, doğru olanı yapmış:))

0|0
    1|0
  • Anlaşılan adam seni seviyo sen işi bozabilirsin bu tavırlarınla başka birisi olsaydı gitttiydin * yoluna aklında bulunsun işte!

1|0
    0|0
  • Sen otele götürülmek istiyorsun , bunun dışındaki cevaplar sana uygun gelmez zaten...

1|1
    1|0
  • cocuk seni dusunmus.sabret cinselligi bugun yarin yasarsiniz acele etme.

1|0
    0|0
    • yok cinselik için değildi ona sarılmak istemeiştim iömeden duygularımı anlatabileceğimi düşünmüyorum nitekim öylede oldu 2. içtim ve ona kalbimi açtım

• götürmezdim ertesi gün ben teklif ederdim hadi gidek diye :D

1|0
    0|0
    • ertesi gün de etmedi:)

• :) ya kızsın sandım bir an :)

• ohaa hakaret mi ediyosun :D

• ben de olsam aynısını yapardım

1|0
    0|0
  • Madem o kadar istiyosun götürseydi keşke seni

0|0
    1|0
  • daga kaldırırım

0|0
    0|0
  • eğlence içinse otel..

0|0
    1|0
    • ona sarılabilmem için sadece

• içki dedin buz gibi oldum zaten :D

0|0
    1|0
  • ya ne grek var otele para vermeye

arabanın arka koltuğu ne güne duruyor

0|0
    1|0
    • otelde kalıyordu 3 günlük parasını ödemişti ve sadece beni ziyarete gelmişti

• 1 saat için otele o kadar paramı ödicem :)))

0|0
    1|0
    • haydaaaa yahuu adam zaten otelde kalıyordu 3 günlk ödemesini yapmıştııı

• hmmz o zaman başka :)

• herkes bir değiş ben gerçekten seviyor isem senin erkek arkadaşın gibi yapardım

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim bende bundan emin olmak istemiştim :)

• benim kafadaysa daha romantik ve ayık kafa ev ortamı tercih eder o iş için ;)

• ancak evlilikle olabilir artık o ;)

• Adam geleceğe yatırım yapıyor. Mantıklı olanı yapmış.

1|0
    0|0
    • nasıl geleceğe yatırım?

• Seni yetiştiren Türkçe hocasının ellerinden öperim.

• :)bende sabırsızlık var hemen anlatmak isterim birde özglüğe düşkünlük klawye on parmak yazınca trkçe kalmıyor ortada bazen ben bile yuh ne yazmışım diyorum ama şu inadım bir öğrenemedim noktalama işaretini birde biz köyde büyürken türkçe hocamız hiç olmadı dersler hep boş geçerdi sonrada öğrenemedim:):)

• seni düşünmüş ama 1 saat az gelir derken başka günler için uzun bir yatırımda olabilir çok kaşınıyorsun sen

0|0
    1|0
  • izin problemin olmasaymış götürecekmiş işte hemde kolay bırakmamak şartıyla:D:D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen de baya bir ısrar etmişsin , seviyormu bilemem ama değer veriyor ve düşünüyor seni o kesin...

1|0
    0|0
  • bu nasil bir kafa yapisi nasil bir mantik sevdigini itiraf edemiyorsun ama otele götür beni diyebiliyorsun...ilginc.Sen onunla birlikte olmak istemissin ama o erkek olmasina ramen kendini kontrol etmis bence bu bir kiz ickin utanc verici ickili kafayla "otele gidip "uyuyalim"" demesi ve sonra da erkek zaman kisitli diye razi gelmedigi icin alinganlik edip burda bunu soru olarak sorman daha da rezil bir durum.Ama üzülme, seni arzulamadigi ya da istemedigi icin degil seni 1 saatten cok daha fazla kullanmak istedigi icin bunu yapmis.

0|0
    1|0
    • işte bu böyle değildi dert etme sen

• vaybe ne aşkmış

1|0
    0|0
    • :) aşk mı gerçekden :)

• erkekler sevgiyi bilkemezler onların aklı bir cinselliğe çalışır

• aynn canımsn o yüzden bizlerin temkinli olması gerek

• parası yok demekki

0|0
    1|0
    • yok para sorun değil adamın kaşkaisi var yaaa

• Sen kaşınıyorsun sanırım,otele gidince ne olacak sonun biliyorsun yaşında gayet olgun.Erkek arkadaşın için seviyormu, sevmiyormu buna yorumum yok malesef,çünkü erkekler bazı kızların üstene kalmasından da korkar götürmez,ya da sever götürmez ama kendini kötü tanıtmışsın ona seni ciddiye almayacaktır bundan sonra kusura bakma..Alkol alan kadındanda hoşlanan erkek sayısı çok azdır bunu da bil,üstelik sevgili değilsiniz

0|0
    1|0
    • yok bebeğim ben ona kendimi bir 6 yıl iyi tanıttım sen dert etme

• :)mahvetmedim ama

• iNŞ mahvetmemişsindir,sarhoştum hatırlamıyorum o an ne dediğimi falan de,toparla durumu bence,eğer onu seviyorsan ve ciddiye almasını istiyorsan seni..

• Vay bize 1 saat yetmez mi dedi sajkhfkha

2|0
    0|0
Yükleniyor...