Fener Gs derbisi sizce nasıl bir maç olucak?

Son 10 yılın belki de en büyük derbisi olucak. Hatta 2011-2012 sezonun Fener Gs maçından bile daha zevkli bir maç olucakmış gibi geçiyor içimden siz ne düşünüyorsunuz. Bence Fenerbahçe bir adım önde. Oyuncu kalitesiyle peki siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe alır

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Heyecanla bekliyoruz hazırlık maçı bile olsa GS FB maçları hatta maç çok sıkıcı vs de geçse bu iki takım taraftarına heyecan verir. İnş kupayı kazanırız ama dediğin gibi bu sene biz çok kötüyüz sizin kadro kaliteniz daha iyi ama Galatasarayında elinden gleni yapması lazım güzel maç olur.

0|0
    0|0
    • Hemde nasıl tek tutunacak dal ikisi açısından. Penaltılara giderse gör matrağı ozaman reyting rekoru kırar Tvler :)

• Öyle umarım güzel maç olur son maça yakışır.

• Neden 26 sında ki yap bu hafta işte normalde son maçtan önce olurdu maç Gs ye yaranmak için neler yapıyorlar ahhahaha.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• zor bir maç iki takımda varını yoğunu ortaya koyacak bence, fenerbahçe türkiye kupasına pek asılmaz aslında ama şu an ki tablo bana görede fenerbahçenin maça asılacağını gösteriyor bence... fener gs derbileri her zaman ne olacağıı belli olmayan maçlardır ama fenerbahçe kazanacaktır diye düşünüyorum inşallahta öyle olur..

0|0
    0|0
    • İşin ilginci Alves de gidiyor defans baştan aşağı değişiyor Gökhan Mehmet belli değil ozaman kadar kesin imza atılmalı yoksa gider maç.

• hadi bakalım :D

• Bu maç tüm zamanlardan daha heyecanlı tüm zamanlardan daha sert geçecek Galatasaray cezayı bu yıl çekebilmek için yenmek savaşmak zorunda Fenerbahçe ise sezonu kupasız kapatamamak ve ezeli rakibini 1 yıl daha geç göndermenin peşinde olacak görülen o ki mükemmel bir kupa finali bizi bekliyor.

0|0
    0|0
  • Galatasaray kazanacak..
    Fener moral olarak da bitti takım olarak da..

0|1
    0|0
    • Gs daha bitik ama. Fener para veirr düzeltir Gs onuda yapamaz.

• Fenerin 0 Galatasarayın 1 puan aldığı dönemleri de yaşadık biraderim o yüzden dur bakalım onlarda denesinler şanslarını ;)
      ayrıca bu sene avrupa şampiyonası var..
      Bakalım orada ne yapıcaz ;)

• Birşey olur ya yarı fial olur gibi.

• Bu maçlarda kimse 1 adim önde olamaz. Uefa yi aldigimiz zaman fb gs derbisi vardi. Herkes gs fark atar diyordu ama fb 1 0 yendi. Derbilerin sonucu belli olmaz

0|1
    0|0
    • Aynen haklısın amam Pereira gidecek alamazsa. Mecbur ama Gs de alamazsa 2 yıl men. İçimden keşke Gs kazansa geçiyor düşmanız filan ama Bjk ile bu iş olmaz Bjk Avrupada puan filan toplıyamaz.

• İyi olacak , Gs kazanır :D

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeliler i futboldan soğuttular

0|0
    0|0
  • Galatasarayın alacağını düşünüyorum çünkü bir tek türkiye kupası kaldı elinde onun içinde tüm gücüyle asılacak

0|0
    0|0
  • peantılara gider bence

0|0
    0|0
  • Futboldan çok kavga ve hakem konuşulur her zamanki gibi

0|0
    0|0
  • Önde olsalar da ligde bu yıl bizi yenemediler :) Kupayı Galatasaray alacaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...