Gökhan Gönül transferi?

Gökhan Gönül Beşiktaş'a gelir mi? Bu transfer Beşiktaş'a ne kazandırır? Fenerbahçe'ye ne kaybettirir?

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• GG77 son açıklamayı medyaya paylaştı , öyle birşey yok bu son açıklamadır dedi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerde Şener var henüz 25 yaşında ve gayet iyi bir sağbek gokhan 31 yaşında ve yavaş yavaş jubılesıne hazırlanıyor fenerbahce gokhanın yası ılerledıkce elındne çıkarmakta zorlanıcak alternatifi oldugu için iyi de bir teklıf varsa elden çıkarmak çok mantıklı olur beşiktaşın ise sağbekte ciddi sıkıntısı var beck beklentıyı karşılayamadı gökhan beşiktaşa çok iyi gelir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Geleceğini sanmıyorum çünki karakterli bir oyuncu, para için kaç yıllık takımını bırakmaz. Ama Fenerbahçe yönetimi "gidersen git" şeklinde bir tavra bürünürse gelebilir. Gelirse de bir Beşiktaşlı olarak sevinirim o ayrı. :)

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum. Gelirse benim için büyük sürpriz olur Beşiktaş içinse kazanç.

0|0
    0|0
  • Gelmez Camiasız kalır Rüştü gibi olur

0|0
    0|0
  • Kesinlikle gelmez.

0|0
    0|0
  • Gelirse kral olur aranan kan bulunur

0|0
    0|0
  • Gelebilir

0|0
    0|0
  • Gökhan Bjk gitmez Feda diyenler Gökhan'ı alcak parası var mı ki.

0|0
    0|0
  • Olabilir adam fb de huzursuz

0|0
    0|0
  • 2 altyapısız klupten biri gsden çalıyor caner m. topal vs vs. öbürü febeden... iyi ki gsliyim

0|0
    0|0
    • İyide Caner M. topal Gs alt yapısında mı yetişdi sanıyorsun ahahahha Topal Çanakkaşle Caner Balıkesir ne cahilmişsin.

• @İstenmiyorsamgiderim mesele transformasyon meselesi gs sönmekte olan yıldızları parlatıp mevkilerinde en iyi 2 olacak altyapıyı sağladı şimdi fb onlar kaçırıp yine söndürecek... altyapı eşit değildir yetiştiği kulüp neyse size yetmişlerden kalma anlayışınızla başarılar milli takım inş kaleye otobüs çekerde euro 2016 gruplarında 1 puanı kurtarır

Yükleniyor...