Hocama üzüldüğümü farkettirmek istiyorum

bugün siyah geniş yakalı bir kazak giymiştim. derste test çözüyorduk dalmışım yakam omzuma doğru kaymış omzumun az bir kısmı gözüküyordu. Hoca başıma geldi omzun gözüküyo ne biçim şeyler giyiyosunuz bu ne dedi sesli bir şekilde aynı anda gülümsüyodu da. Ama ben çok bozuldum. Bütün sınıf dönüp bana baktı. O an bişey de diyemedim. Dershane haremlik selamlık şeklinde sınıfta hatta o katta bir erkek bile yok ve benimde bilerek yaptığım bişey değildi sonuçta. Hocamızda kapalı saygı duyuyorum ama sessiz bir şekilde de uyarabilirdi çok utandım herkes bana bakınca. bir şekilde üzüldüğümü anlasın istiyorum umrunda mı bilmiyorum ama bilsin en azından. Ne yapabilirim sizce? Kendisi rehber hocamız rehberliklere katılmasam farkeder mi sizce? Ya da başka fikri olan? Teşekkürer şimdiden

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• oyy kıyamam sana de:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sessizce demesi makbüldü.. Güldüğüne göre espri mi yapmaya çalıştı bilmiyorum. Sordugu 1-2 soruya bilmiyorum gibisinden cevap verebilirsin ama bu işi uzatmış olursun akışına bırak bence

0|0
    0|0
  • farkettirme git ve üzüldüğünü söyle. ne zaman öğrenecez şu doğrudan iletişimi milletçe merak ediyorum. hep şöyle farkettirmeler, hissettirmeler falan.

0|0
    0|0
  • götün kalkmasın de ona

0|1
    0|0
  • takma kafana herkes özgürdür herkes istediği gibi giyine bilir.salla gitsin

0|0
    0|0
  • Ya takma kafana

0|0
    0|0
  • Yorma kafayı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Nasıl giyineceğine karışılmasına nasıl izin veriyorsun bunu anlamış değilim.Herkes kendinden sorumlu öğretmenin dahi olsa seni bu şekilde uyaramaz.

Pardon da o kim?Annen mi baban mi?

İnsanların hayatınıza karışmasına sizi istedikleri gibi yönlendirmesine izin verirseniz üzülmeye devam edersiniz.Ayrıca sınıfta erkek yokken buna dikkat etmek zorunda değilsin...

1|0
    0|0
  • hocanın hocalığına bişey yapmak lazım.O insan olamamış.Birincisi ona ne senin kıyafetinden.istersen mini bile giyersin.Kimse kimseye bişey diyemez.Hocalar okulda böyle yapıyorlar:ondan sonra bu insanlar özgüven problemi yaşıyor.Gel de yaşama.Sen çocuğa düzgün bişey demişyorsun ki.Hep kötüle hep kusur bul.Nolmuş ders çalıştığında kaymışsa.insanın yolda yüyürken düşüyor eteği açılıyor rüzga eser bir yerin açılır.

1|0
    0|0
  • Senin neden kapalısın deme hakkına sen ne kadar sahip isen , o kadar söz söyleme hakkına sahip...

1|1
    0|0
  • bana da bir bay hocam takık şekilde ama ben aldırış etmiorum..

0|0
    0|0
  • sadece ben böyle giyinmek istiyorum çünkü deseydin yterliydi

0|0
    0|0
  • Öncelikle herkes gibi takma diyemicem kusura bakma senin haremlik selamlık dediğin dersaneye bende gidiyordum sortla girdim içeri kadın ters ters baktı rehberlik hocaman ertesi gün annemi çagırmıs neymıiş kızınız usturuplu giyinmiyor annem kadını yerin dibine sokmuş kavga gürültü çıkarmış sen kimsin benim kızımın giyinimine karısıyorsun diye kaydımı aldırmış eve geldi bana söyledi. Üstünden kaç sene geçti ama hala sinirleniyorum böyle seyleri duyunca bidaha böyle bişey olursa g*tümü acıp dolasmadıgım surece kıyafetim hakkında yorum yapma hakkınız yok de bir karsılık ver sen pıstıkca seni sındırıcekler yoksa

0|0
    0|0
Yükleniyor...