Yardımcı olun çözemiyorum ben bu çocuğu! :(

Lütfen okuyun ve nolur bana mantıklı cevaplar verin düşünmekten beynim sulanacak artık. Biri var. Ondan çok hoşlanıyorum.. Ama bunu hiçbir zaman belli edemedim. Sadece bakışlamalar.. Artık görmezden geliyorum. Oda aynı şekilde beni görmezden geliyor. Ama tüm sınıfa beni sevdiğini söylemiş ve bir şekilde bende duydum. O günden beri zaten ben yokmuşum gibi davranıyor. Herneyse. Bugün son saat büyük boy kola aldılar sınıfa herkese bir bardak düşüyordu. En yakın iki arkadaşım var Ahmet ve Sibel. Onlar kolalarını almışlardı. Hoşlandığım çocuk "Ahmeet" diye bağırdı. Ahmetin kolası vardı. Benim yoktu belli bana söyleyemiyor. Neyse ahmet bana seslendi.Bende almak için yerimden kalktım. Vurgulamak istediğim nokta burası; Kolayı alıp ortadaki sıranın üzerine koydu ve hemen sırtını döndü gitti.. Resmen kaçıyor benden. Yanından geçiyorum yüzüme bakmıyor. Etrafına bakınıyor. Arka sırasına oturmak zorunda kaldım bir arkadaşımla konuşmak için. Bir an arkasını döndü ve beni orada görünce hemen önüne döndü. Ya neden yapıyor bunu? Nedeeeeeeeen:(

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• seçenekler çok hoşlandığın kişinin karakterini ikimizde bilmiyoruz ne durumda ne yapar neden böyle yapar kesin bir sonuç söyleyemem ama aklıma gelenler :

- Hep siz mi kendinizi ağırdan satacaksiniz :) ( o senin ondan hoşlandığını onceden biliyorsa seni sevdiğini söyleyip seni peşine takmak istemiş olabilir)

- ya da gerçekten seviyordur utanıyordur hani bazen kelimeler düğüm olur boğazına yutkunamassında oylece kalır orada tamda o misal..

-belkide böylesi en doğrusudur zamana bıraksana biraz ama peşini bırakma bakıslarında erit onu :)

bi düşün sen ondan hoşlanırken oda seni seviyordu direk geldi açıldı ne kadar banel dimi :/

zorluklarla güzeldir sevgi tadını cıkartın ..

En basit yolu ona başkasının hesabından (fb vb site kulllanıyorsa ) onun yakın arkadaslarından senın ıcın bılgı toplattır bu cok basıt bırsey hem bu senın yaptıgını bılır hemde % 70 doğru söyleme payı vardır :)

1|0
    0|0
    • Bak en son okulda hastaydı içim cız etti dik dik baktım ona yanına gidip konuşamasamda. Oda baktı. Hatta uzunca bir bakışma oldu bu. Daha sonra rapor aldı 15 gün gelmedi okula o sırada beni facebooktan ekledi.. Ama birşey yazmadı ve okullar açılıncada dondurdu faceini. Benim ondan hoşlandığımı bilmiyordu.. Hatta sürekli arka sırama falan otururdu. Hiç konuşmazdı benimle. Artıkkk var ya yanımdan geçmiyor.

• Naz da olabilir ama soğuduğunu sanmıyorum .. sen git açıl sansını dene bence :/

• ya ben ona birkre gülümsemiştim.Oda bana gülümsedi. Ertesi gün geldi yanıma oturdu.. Ama konuşmadı yine konuşmadı:D gitti o Ahmetlerle muhabbet etti. Bende benimle ilgilenecek mi acaba diye aynamı falan atıyorum yere.. Bir havalr:D:D ilgilendi aslında yerden alamıyordum aynayı o aldı ahaha:D

Erkekler Ne Diyor 5

• inatt. her ikinizde inatçı ve gururlusunuz bence. git açıl söyle duygularını içine atma. bir zaman sonra pişman olurusun söylemediğine.

1|1
    0|0
    • Tamda Demek İstediğim buydu işte açık sözlü kızlar ..

• zıvanadan çıkmak lafımı anladın değil mi ?

• hayır:d

• 2.cevap:Çocuk sana kırılmış pas vermediğin için.Çocuk tüm sınıfa söylemiş bir zahmet duy yani bir şekilde duymaya gerek yok illa ki duyarsın ve çocukta bile bile söylemiş zaten sana açılamadığından.Az pas ver çocuğa ya

1|0
    0|0
    • ya yapamıyorum:D görmezden gele gele bir kalıyor beyefendi:D Bugün hani dedim ya kolayı bıraktı sıranın üstüne diye.Ahmet direk Oooo sana kola verdii falan yapıyor. Tüm sınıf biliyor resmen:D

• yakışıklı mı bari :D

• bana göre evettttt:D ama çokta sayılmaz:D olsun gözümde en iyisinden bile önde o :D:D

• cekıngen demekkı aptal asık senııııı :D:D

1|0
    0|0
    • ya çekinmesin bıktım çekingenliğinden:D

• puhaha turıst omerle sısko hatun geldı aklıma ve sarkısı :D sev benı sev benı seeeev yaklasmadan op benı op benı oooop uzaklardannnn :D:D:D:D herıfe bak kız gıbı kacıyo kıstır kosede yapıs dudaklara tacız et :D:D:D

• :D:D:D:D:D o ne fena o sen bilsen:D Geçen gün sınıfa çok neşeli geldi bu. Hayırdır neşen yerinde dedi arkadaşı bu dedi akşam pompaladım oğlum. Ha al onu kafasını duvara sürt yani sinirden öldüm:D:D

• bunu yapıyor cunku tılkı dolasıo aklında

0|0
    0|0
  • poseidon haklı artık ne yazdıysa

0|1
    0|0
    • hadi dostum değerli fikirlerine ihtiyacım var :D

• sırf yorum yazdığın için okuyacam dostum :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...