Yarın Tüm Müslümanlar'ın Kutlayacağı Önemli Bir İnsanın Doğum Günü.Bu İnsan Kimdir..?

Yarın Tüm Müslümanlar'ın Kutlayacağı Önemli Bir İnsanın Doğum Günü.Bu İnsan Kimdir ve Onun İçin Hangi Etkinliklerin Yapılacağını link veya Cevap şeklinde paylaşalım.

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Peygamberimiz Hz. Muhammed'in (S.A.V) miladi 20 Nisan 571 tarihinde dünyaya geldi.14-20 Nisan kutlu dogum haftasıdır.

2|1
    0|0
    • Kurban olurum bacım iyi ki varsın 3 5 kişi hariç hepinize teşekkür ederim.Sultanların Sultanı hepimizin Sevgilisinin Doğum günü bugün Hepimize Kutlu ve Mübarek Olsun...Hoş Geldin Resul-u Kibriya...

• Allah'a emanet ol gülüm..

• saol canım

Erkekler Ne Diyor 9

• bu ay peygamber efendimizin doğduğu aydır ve heryerde kutlu doğum etkinlikleri yapılmaktadır

1|1
    0|0
  • Adolf Hitler.

1|3
    5|1
  • Bir tane bile adam gibi cevap veren yok olaya bak asdadfdsasdg

1|0
    1|2
    • Evet haklısın...Kimse bu gün Cihan'ın Güneş'i Hz.Muhammed'in doğum günü olduğunu bilmiyor.

• gereksiz soru.

0|0
    2|1
    • Hz.Muhammed'in doğum gününü hatırlatmanın neresi GEREKSİZ SORU .Bence sen gereksiz bir insansın.

• herkes biliyor yarın kutlanıcak günü soru cidden gereksiz hiç kusura bakma.

• bilmeyenler var

• Sahabe ziyaretine gideceğim

2|0
    0|1
  • Kimmiş ?

0|0
    4|1
    • ben bilmiyorum işte yarın kimin doğum günüymüş?

• O iyiki doğmuşta ondan önemlisi olan bir insan var ki...Yere inmiş bir Sultan İki Cihan'ın Peygamberi Hz.Muhammed'in doğum günü bugün...

• Seni bağlamamaya devam etsin..!

• Yarın annemin doğum günü, sen nerden biliyorsun.

0|0
    3|1
    • İyiki doğmuş ama çok önemli biriymiş kimin yarın doğum günü herkes kutladığına göre dimi?

• Bu gün H.zMuhammed'in doğum günü anneni kutlarım onun gibi Yüce Bir varlıkla doğması ne şeref verici bir onur.

• yarın hem Peygamber efendimizin hemde rahmetli babamın doğum günü

1|1
    0|0
    • Oyy kurban olurum Allah Rahmet Eylesin. Hepimize Kutlu olsun bu Mübarek gün...

• amin kardeşim, teşekkür ederim

• Yarın vizeler var cok önemli benim için :P

1|1
    4|1
    • kimin doğum günü yeni cevap olarak atabilir misin?

• bilmiyorum kiminse kimin baanen umrum dısı

• Bu gün İki Cihan'ın Peygamberi Hz.Muhammed'in doğum günü.Bu bizi ilgilendirir senin umrundışı olmaya devam etsin!

Kızlar Ne Diyor 3

• Alemlere rahmet olarak gelen gül peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)'in doğum günü. Salat ve selam onun üzerine olsun.

3|1
    1|1
    • Birtanesin bacım...Hatırlamayan insanlardan üstün olan yanındır senin...İyi ki varsınız...

• Bunu bilmediğin için mi soruyorsun yyoksa maksat soru sormak mı ?

0|0
    1|0
    • En iyi bildiğim şey bakayım benim gibi kaç kişi biliyor onu öğreneyim dedim.İğrenç yanıtlar geldiği gibi yüzümü güldüren 3 5 yanıtta geldi.

• bugünlerde dini değerleri kötüleyen fazlaca soru var sitede.eksiyi sen mi verdin ?

• yok canım ben vermedim.Ben cevaplara puanlama yapmıyorum.

• kim Hz Muhammedin mi? :D

1|1
    0|0
Yükleniyor...