Hayatınızda unutamadığınız birisi oldu mu?

hayatınızda hiç aklınızdan çıkmayan bir sevdiğiniz oldumu unutamıyorsanız neden unutamıyorsunuz samimi çewaplar alalım ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Gözlerini hiçbir zaman unutamadım o yakışıklının...

0|0
    0|0
    • ne gözmüş o öyleeee altın kaplama gözleri mi vardı çocuğun

• Abi çocuk taştı gözleri yeşildi aşık oldum bakışlarına anlamlı anlamlı bakıyordu bana...Sonra gitti...Ve birdaha geri gelmedi üüüüüüüüüüüüüüü :(

• yok yok aglama büyüdünb mü gecer

Kızlar Ne Diyor 4

• 5-6 gün unutamadığım oldu 7. günde yokladım yokladım simasını bile anımsayamadım. :)

1|0
    0|0
  • hep platonikti.. olmadı... bir karşılık yoktu hiç.. ama şuan ki sevdiğim adamı unutamam. o benim herşeyim.. rabbim onu bana, beni de onun kaderine yazsın inşaallah... :)

0|0
    0|0
    • amin amin kardesim senin gibi seven insanlar bulmak nadir dir. enisteyi unutma evlenin boy boy cocuk da olsun :)

• sen gül gül RABBİM İNSALLAH sana 5 tane cocuk verir hepside hiperaktif olur simdi gül :)

• Aramızda farklı bir çekim vardı. Hala arkadasım ama benimle yüzyüze gelmeye çekinir büyük ihtimal o çekim dolayısıyla. Beraber değiliz ama ayrı da değiliz gibi garip bisey ama arkadasım olduğu için mutluyum.

0|0
    0|0
    • Me hikmetse bende Öz kardeşimle öyleyiz o İstanbulda ben İzmir deyim .

ne o beni arar nede ben onu kavgalıda değiliz soğuk ta değiliz ...

bir araya geldiğimiz de de sımsıcağız.

a böyle bir durum var.

am

• Evliyim desem :D

• o zaman ALLAH mutlu mesut etsin bol bol cocuk yapın vatana hayırlı evlatlar beklioz :)

• Masmavi gözleri ve mükemmel dişleri vardı çok güzel gülüyordu her hatırladığımda gülümserim mesela

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Olmadı

0|0
    0|0
  • senın fotoyu gördüm ya dahada unutmam bu tıpı

0|0
    1|0
Yükleniyor...