Galatasarayın Türkiye Kupasının iyice favorisi oldu sanki?

Ligi Avrupa potasında bitiremdiği için Kupaya Fenerbahçeden daha fazla asılacaktır. Ve bu nedenle de maçın favorisidir artık. Sizce?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kupa varsa GS bir adım öndedir zatende bu senede halimiz ortada yani 2 takımada hatta doğruya doğru konuşmak gerekirse fbye biraz daha yakın kupa ama yinede futbolcular bu maçın öneminin farkında olup çıkıp aslanlar gibi oynasınlar inş kazanırız kupayı.

1|0
    0|0
    • Bana sorarsan birşey yoktu ama provakatif soru olarak algılamış olabilirler modlar hangi takımlı filan diye sormuşsun sonuçta insanların yanlış düşünmesine sebebiyet verebilir diye. Dediğim gibi bir hesapta kal biraz xper seviyen artsın hesabınıda sürekli kapatmazlar zaten.

• @AlexdeeSouzaicin yani çok büyük hakaretler olduğunu düşünmüyorum kaldırılada bilir kaldırılmayadabilir öyle atışmalar olur spor kategorisinde sen dediğimi yap xper seviyeni yükselt sürekli yeni hesap açma dur bir yerinde birşey olmaz zaten.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• itler, rezil herifler.. asılacaklarmış.. koca sezon 1 maç fazla kazansalardı gerek kalmazdı.
    normalde kadıköy de oynanmayan her maçta favorim gs dir ama bu ruhsuzlardan beklentim kalmadı

0|0
    0|0
    • @Kaliteliinsan1 modlar dersen herkes anlaşmış gibi olur. bir hata varsa düzeltilir, kimseye ayrımcılık yapılmıyor

• @Kaliteliinsan1 @kizlarsoruyor a mesaj atar mısın? eski hesabını ve ilgili soruyu.
      onlar bakar bir hata varsa kural ihlali yapmadıysan düzeltilir ama kural ihlali yaptıysan malesef hesap kapanabilir. sana küfreden kişi de kapatılmıştır belki

• @Kaliteliinsan1 dediğim gibi hata olmuştur. sitede kimsenin ayrıcalığı yok

• Umarım öyle olur 😊

0|1
    0|0
  • Avrupada cezasını çekmek için asılacak ama Fenerbahçede 1 yıl daha geç girmesi için uğraşacaktır bu final diğer finallerden çok farklı bir önem taşıyor ve ben bu finalde bir savaş izleyeceğimizi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • tabikide işin sonunda kupa varsa cimbomum bir adım öndedir

0|0
    0|0
  • Fener ligi kaybetmiş sanki Fener asılmıyacak mantığa bak Fener dahada hırslı asılacak o kupaya.

0|0
    0|0
  • Galatasaray, her zaman bu kupanın favorisidir..

0|1
    0|0
  • galatasaray cezalı bu sene

0|0
    0|0
  • maçın sonunda kupa varsa kaybetmez :D

0|1
    0|0
  • sanmıyorum, fener alır

0|0
    0|0
  • Maçın favorisi istemekle alakalı değildir. Oynadığı oyunla oyuncu kalitesiyle alakalıdır futboldan anlamadıın için mi böyle soru sordun.

0|0
    0|0
  • gs favori

0|0
    0|0
  • Fener acımaz

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe kazanır bence.

0|0
    0|0
  • Hadi uyu fazla umutlanma da sen :D