Altın düştü tekrar yükselmeye başladı, sizce altın alınır mı?

altın düştü tekrar yükselmeye başladı sizce ne olur tekrar düşermi altın alınırmı şimdilerde

0|0
13|28

En İyi Kız Görüşü

• Hazır altın düşükken benim elimde bir miktar para vardı 12 tane çeyrek aldım.Altın bir düşer ama anide çok yükselir.

0|1
    0|0
    • Altına bu ara kimse bişey diyemiyor

• evet kısa vadeli kar amaçlı olabilirdi ama nasip işte

• bir dahaki sefere

Kızlar Ne Diyor 12

• aslında yaz aylarında turistlerin geldiği aylarda çıkar ama

ekonomistler yılbaşına kadar düşüş yaşanacığını sçylüyolar

insan neye inanacağını şaşırıyor

0|0
    0|0
  • gercek yatirimci herkes satarken alan herkes alirken satandir diyor finanscilar bende oyle bakiyorumm

0|1
    0|0
  • arkadaşlar kurumcular gene 150 den satıyormuş... 130 dan alıyormuş... bildiğin karaborsaya giriyorya bu.. haklılar mı haksız mı tartışılır tabi?

0|1
    0|0
    • 130dan alıyormuş derken ? maliyeti 140 lira çıkıyo 130a satan kimse şu an için 20 kilo hemen alırım hangi şehirde olduğu farketmez...

• çeyrekten bahsediyorum bu arada

• tamam bende ondan bahsediyorum 20 kilo alabilirim şehir hiç önemli değil

• bugün tvde gördüm sebebi piyasada ki çeyrek altının azalışıymış piyasa tekrar sürülünce ucuzlanacak deniyor

0|0
    0|1
    • darphane cuma günü verecek altın verincede düşeceğini zannetmiyorum sadece kara borsa önlenir çünki kapalıçarşıda çeyreğin kilosuna 21000$ istiyorlar normalde 13400$ piyasaya altın çıkması sadece bunu önler

• alınırda alınmaz.. ben alıcaktım araştırdım ama tüm kuyumcular karaborsaya düşürmüş. çıkarmıyolar altınları fiyatları yükselince çıkarcaklar tabii.adamlar ticaret yapıolar ...

0|0
    0|0
  • bence almayın işçilik ücreti biraz artmış yani şuan altın sahibine hiç kazandırmıyor...

0|0
    0|0
  • Ben bugün alacaktım , Çeyrek altın bulamadım :O

0|0
    0|1
  • tam zamanı altın almanın

0|0
    0|1
  • bence dah bu seviyelerde gider erim bana göre

0|0
    0|1
  • Tam zamani

0|0
    0|0
  • 1 kg altın borcumuz var.. düştükçe gülüyoruz, çıktıkça ağlıyoruz :S ...

0|1
    0|0
  • amerika terör. yalandan ..altın düşüş...iran savaş ilişkisi...amerika suriye girecek demddi demeyin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• 1400 USD din üzerine kendini atmış, tutunursa yukarı gider, tutunamazsa 1200 USD lere kadar düşer. Çok oynak, çok karda çok zararda edebilirsin. Zarar edersen sabredebilecekmisin. Birde forumlarda yazanlara göre yatırım yapılmaz yoksa zarar etme ihtimalin çok olur.

0|0
    0|0
  • 91 iken ve 82 iken aldım. gram altın almak lazım, elde de tutmayacaksın. altın hesabı uygundur.

masrafsızdır. 95 falan olursa 3 4 bin tl kar ederim sanırım

almak için daha uygun zaman olamaz

0|0
    0|0
  • al yığ bir kenara..patlama olucak..ufak tefek yatırımcıları batırdı büyük firmalar..1 aya kadar tırmanışa geçecek..

0|0
    0|0
  • Altında birlikte petrol fiyatlarıda düştü.Bu gerçek düşüştür.Çok büyük ihtimalle ons fiyatı 1 $ ın altına düşücektir.

0|0
    0|0
  • kuyumculardan değil bankalardan yatırım hesabı oluşturarak gramla alın derim.. alış-satış farkı çok daha az bankalarda

1|0
    0|0
    • bankaların alım satım oranı kapalı çarşıdaki toptancılardam misli misli fazla

• Arkadaşlar altının gramı 100 tl civarında iken(onz fiyatını hatırlayamadım tahminen 1800 civarı) herkez 200 onzu görecek aralık 2012 sonu diye yorum patlatıyodu noldu? patladı 90 a düştü..Yükselcek dediler 80 oldu:))) Bu durumda kimseye inamayın herkez kendince bişey yapmalı ama ana paranızı yatırıpta sonra yandım anam demeyin

0|0
    0|0
  • Altın fiyatlarında yaz aylarında yükseliş görülecektir.

Altını kısa vadeli yatırım aracı olarak görürseniz kaybınız olur

bol kazançlar

0|0
    0|0
  • sazan olmayın sakın.

rumlar henüz altını satmadı bile. italya da altın satmakla almanyayı tehdit ediyor.

biraz daha düşmesini beklemek lazım.

soros altın satmaya devam ediyor, açık pozisyon almış durumda ve diğerlerinin iliğini kurutmadan vazgeçmeye niyeti yok.

acele etmeyin...

0|0
    0|0
  • Bence altın biraz daha düşecektir 3-4 hafta daha beklenmeli diye düşünüyorum yaz geldiği zama uçacak tekrar

0|0
    0|0
  • bence de al derim ama paranın bir kısmıyla alderim mesela paranı üç e böl üçde biriyle al daha sonra düşerse üçde ikisiyle al çıkarsa da kar edersin kesinlikle paranın tümüyle altına girme benim gibi çakılıp kalırsın ve de ist deysen kapalı çarşıya git 24 ayar kesme altın al paran kadar tartıp veriyorlar alım satım farkı 0.10 kuruş hi zararın olmaz alış satışta saygılar

0|0
    0|0
  • Al gitsin

0|0
    0|0
    • alıcamda yüksek işçilik istiyorlar düşerse diye korkuyorum

• ben olsam almam nakit kraldır :D

0|0
    0|0
  • Bu seviyelerden al. Doksanı geçince hemen sat çünkü tekrar düşecek.

0|0
    0|0
  • vala ben ne zaman yatırım olsun diye alsam düşüyor aklıma takılıyor kızıyorum satıyorum ertesi gün yükselmeye başlıyor yine aldım bekliyorum sabırla bu sefer isterse sıfıra düşsün bekliyecem zarar etmek istemiyorum

0|0
    0|0
  • Borcu olanın ödeme parası olanında yatırım yapma zamanı...

0|0
    0|0
  • Altın zaten düştüğünde alınır yazla beraber altın piyasası genişlediğinden altının yükselmesi yüzde 99 ihtimaldir..

0|0
    0|0
  • altın gramı 80lerde kardeşim alacaksan şimdi al ama düşerse mesuliyeti bizden değil abim 10.000 tl lik külçe altın aldı 91 tl olduğu zamanlar 2.000 tl kaynı var sen bilirsin alma veya almama konusunu

0|0
    0|0
  • bi ara hafta hafta takip ediyodum.iki ay takip etmedik olan oldu.zarar ettik yükselsin tabi o kadar altın var..

0|0
    0|0
  • al sakla..

0|0
    0|0
  • yastık altı bence hemen al

0|0
    0|0
  • alma yazık olur

0|0
    0|0
  • uzun vade için alıcaksan al ama bankadan al kuyumcudan alma

0|0
    0|0
    • bankanın sahibi babam olsa dahi yinede alamam bankadan banka kağıt üzerinde altın satıyo sana sattığı altının sadece %10 gerçek oda zorunlu olarak merkez bankasına yatırması zorunda olduğu için.

• evet alın tam zamanı.

0|0
    0|0
  • inişli çıkışlı bir dönem bizi bekliyor bence riske girmemeli...

0|0
    0|0
  • 1 çuval al gitsin

0|0
    0|0
  • Altın geçen hafta 94 Liraydı, şimdi 83 Lira. Paran varsa hiç durma al hemen.

0|0
    0|0
  • Düşer diyorlar

0|0
    0|0
  • ben 3 ay önce aldım pişman oldum keşke bekjleseymişim...şimdi tam zamanı

0|0
    0|0
Yükleniyor...