Bana yok mu akıl verenn :((

bir ilişkide üzülen taraf hep siz oldunuz . sürekli tartışmalar ayrılıp barışmalar oldu .siz aylarca gözyaşı döktunuz .ve tam 1 sene ayrılık girdi araya .ansızın ayagınıza kadar gelıp özür diledi sizden.hem de kalkamayacak durumda hastaydı ve dayanamayıp geldı ozur dıledı.sizin aileniz tanıyor onu tanıstıdınız .onun aılesı sızı bılmıyor cunku sızı tanıstırmadı sadece arkadaşı bılıyor sızın onunla ilişkinizi.sizi cok sevdıgını fakat sevgısını gösteremedıgını ıdda edıyor sevdıgıne kanıt gelıp ozur dılemesını gosterıyor .sizce sevgi var mıdır onda ve affetmelı tekrar barışılmalı mı .aılemle tanısması sevgının gostergesı mı

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Canım benim bu çocuk çok tutarsız ne istediğini bilmeyen bir erkek sakın ola evlenme.Hyatın kararır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bana sorarsan sakın onu affetme. Sana yaşattıklarını tekrar yaşatır. Huylu huyundan vazgeçmez unutma.

0|0
    0|0
  • Bilemedim şimdi...

0|0
    0|0
  • ben kendim için söyleyeyim 1 yıl geçmişse asla

0|0
    0|0
  • barısılmalı tabı yazık fukaraya

0|0
    0|0
  • evet. eğer olumlu bir görüşme olduysa şüphe etme o konuda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Oncaa gözyaşindan sonra affetmek mi asla demeyeceğim çünkü hale diyorsa affedilmeli ama senin yerinde olsam affetmezdim

0|0
    0|0
  • Ailesiyle tanıstırması hic bir seyi degistirmiyor. Ben tüm sülalesiyle tanıstım ama sonuc olarak gitti yine

0|0
    0|0
  • barışılmalı bence

0|0
    0|0
    • tesekkur ederm yorumunz ıcın

• işte sorun orda duygulrnı bellı etmıo :(

• o zaman aklını kullanrak hareket et zaten 1 yıl geçmiş aradan o kadar üzülmezsin aklının dedğini yap.

• Estağfurullah.

0|0
    0|0
Yükleniyor...