Bjk kupa kaldırırken yaşananları nasıl buluyorsunuz?

Müzik çalmadılar, biletleri olmasına rağmen tarftar stada alınmadı, biletimiz olmasına rağmen yüzlerce kişiyle birlikte kutlamaya giremediğimiz rezalettir.

abimle stadyuma 18.30 gibi ulaştık. benim passolig kartım var, abime yeni çıkardık henüz ulaşmadı. o yüzden tek girişlik kart almak için gişede sıraya girdik. binlerce kişi 3 tane gişeden tek kart almak için 1 saat 45 dk bekledik. çoluk çocuk polisin hemen yanımızdaki biber gazı müdahalesinden etkilendik.

gişe tam karmaşaydı zaten. birbirini iten itene, tartışmalar vs. güvenlikler de polis de sırayı düzenlemek için gelmedi. kaç defa kavga çıktı. karaborsacının birisi beni alenen tehdit etti, güvenlik geri çekildi korktu. türlü olay sonunda gişeye 4-5 kişi kala polisler geldi ve 20.15 civarında passo gişelerini kapattılar. bizi de tartaklayarak ve üçkağıtçılar diyerek uzaklaştırdılar. biletimiz olmasına rağmen içeri almadılar.

bize kulübün gişelerin kapatılmasını istedikleri söylendi. eğer bu doğruysa hangi hakla kimler bu emri verdi bunun takipçisi olacağım!

bu sezon başakşehire gide gele her hafta bitap düştüm. kulübüme katkı sağlayabileceğim ne varsa yapmaya çalıştım. 3 senelik kongre üyesiyim ve 7 sezon sonra gelen şampiyonluğu kutlamak için para verip bilet aldığımda tartaklanıyorum. benim gibi yüzlerce kişi de aynı kaderi paylaştı. bize bir yetkili gelmesini istediğimizde, gönderiyoruz deyip polis kalkanlarını kullanarak kordon oluşturdular.
Not:Kupa kaldırmayı bile bilmiyorlar diyorlar spor yorumcuları.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar yine iyi şeyler , Allah kimseye sampiyon olmadan yanlış anonsla şampiyonluk kutlatmasın :)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Stada herkes adam gibi girdi kupada kalktı yeni stadımızda

Kupa bizim sapı sizin ulan! 🏆 🏆 🏆

0|0
    0|0
  • Tam bir rezalet

0|0
    0|0
  • Bjk şampiyon oluyor sen burda ağlıyorsun :)

0|1
    0|0
  • Saat 18:30'da stada mı gidilir. Yani orada abin yüzünden bekleyeceğiniz belli. Kendiniz aranmışsınız biraz da.

0|1
    0|0
Yükleniyor...