Galatasaray-Elazığspor maçı için tahminleriniz neler?

Aslanlarımız bugün Elazığsporu ağırlayacak Sneijder´in hafif bir sakatlığı var ama ben akşam oynayacağını düşünüyorum oynamalıda Elazığspor kapanacaktır bu durumda Sneijder,Drogba ve Selçuk gibi oyuncuların önemi dahada artıyor sizin bu maçla ilgili sizin tahminleriniz neler?Kimlerden gol bekliyorsunuz?

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• gol değil ama Yılmaz Vural dan takla bekliyorum

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Elazığ dirençli bir takım,şu sıralarda formdalar.Yılmaz Vural kendisininde çok önce dediği gibi fenerbahçe taraftarı olan bir insan,bu da ister istemez,Elazığın direncini dahada arttıracaktır.Kısacası kolay bir maç olmayacak gibi duruyor.

Ama şu var ki,Galatasaray ilk golü erken bulursa,farka gidebilir.

0|2
    2|1
  • Çok tehlikeli bir maç..

Yılmaz Hoca çok uğraşıcak...

Ama inşallah alıcaz maçı..

1-0 Olsun bizim olsun Renktaş..

1|1
    0|1
  • Yılmaz vural elinden geleni Yapaacaktır ama Fatih Terim'in gölgesi yeter. 1-0 da olsa bizim olsun. İnşallah biziimdir bu maç

0|1
    0|0
  • kazanmamız dileğiyle zorlanmayız umarım

1|0
    0|0
  • Galatasaray alıcak inş.

1|2
    1|2
  • Elazığsporada yazııııkkk , bir kerecik yensin ne var olmadı berabere kalın ...

0|1
    1|2
  • berabere kalırlar diyorum

0|0
    1|1
  • 2-0 gs alır bu maçı

1|1
    0|2
  • fenev aşığı bjkeliler çok üzülecek ama cim bom farklı kazanacak bu maçı :D

0|2
    0|0
  • helal olsun sana nasıl sustuuyosun su ezıklerı 5 puan veruyorum sorunu gordugumde

soruna cevap gercektende zor mac olucaktır 1 olsun bızım olsun burak ya da drogba

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Zor maç olacak Elazığın konumundan dolayı tabi ki ama Galatasaray kazanmayı başaracaktır.Burak ve Drogba gol atar.

1|0
    0|1
  • 1-1

1|1
    1|1
  • bundan sonraki tüm maçlar final o sebebten dolayı skoru kestirmek kolay değil 1-0 olsun bizim olsun :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray 4-0 Elazığspor

Drogba , Burak , Sneijder , Melo (Bugün Melo kesin atacak bir tane içime doğdu :D )

0|0
    0|0
  • 2-3 gol bekliyommmm

0|0
    0|0
  • sneijder den gol bekliyorum uzaktan çakabilir. kapanan takıma free kick ve uzaktan şutla atabiliriz. ama drogba gerçeği de var ne kadar kapansalarda çevikliğiyle pozisyon yaratıp atabilir.

0|0
    0|0
  • gol yiyeceğimizi sanmıyorum. sıkı bir savunma olacaktır. tek farkla veya savunmayı kırabilirsek 3 4 farkla kazanacağımızı düşünüyorum.

0|0
    0|1
  • zor olcak ama alacağız.

1|0
    0|0
  • Kolay gibi gorunen cok tehlikeli bir mac,1 0 aliriz gibime geliyor.Selcuk atcak gibi geldi.

1|0
    0|1
  • galatasaray alır

1|0
    0|1
  • 3 atarız yılmaz vural yine cıldırır döver birilerini :D

1|0
    0|2
  • Elazığ kazanır

0|2
    3|2
  • Elazığ oyar cinconu :D