Geçen hafta 4 gün bulgaristanda işim vardı yakıtın ucuz olduğunu biliyordum fakat

Geçen hafta 4 gün bulgaristanda işim vardı yakıtın ucuz olduğunu biliyordum fakat burada 4 liraya içtiğimiz Tuborg olsun Efs bira olsun 1,5 tl satılıyor ayrıca bizim ülkemizden gidiyor onlara nasıl bir zihniyetir nasıl bir vergidir arakadaş burada bu kadar pahalı şaştım kaldım .

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• Et Ve Balık Kurumu Yerine,Rakı Ve Balık Kurumu"muz olsaydı şimdi, hiç birşeyi dert etmeyen kafası güzel pırıl pırıl insanlardık , hem et fiyatlarıda düşerdi ...

0|1
    0|2
    • eten zaten söz etmeyelim dana ve koyun eti 7-8 lira arası bulgarlar yemiyor zaten pek daha çok domuz yiyorlar 9 lira falan da domuz etinin kilosu

• Kızın birisi çıldırt bizi başkanım , tüm Atatürk heykellerini yıkalım , çıldırtt bizi yazmış :)) Allahım yaratırken içine bişi koymamış öylece dümdüzz göndermiş bunları ...

• yuh artık diyorum malmış harbiden onu br çıldırtıırm soluğu tahranda alır işin kötü kısmı kurunun yanında yaşta yanıyor .

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet haklisin yurt dısında benzin,sigara,içki,kozmetik ucuz bu da vergiye alakalı

0|0
    0|1
    • burada insanan ne iyi gelicekse hep pahalı eğlence bile çok pahalı sosysal hayat kalmadı

• :)her ülkenin kendine göre zorluğu var iyi ki de bizim ülkemizde pahalı bunlar yoksa halimizi düşünemiyorum:)

• hlimiz iyi olurdu ne var bunda moraler hep yüksek olurduk

Erkekler Ne Diyor 3

• Sebep ülkemizin "sadece" vergiden geçinmesi malesef ..

Sanayileşme şart !

0|0
    0|1
  • gelişen ekonomimiz sağolsun durmak yok yola devam hedef 2023

0|0
    0|1
  • Türkiye'de alkollü içkilere konulan ağır vergiler ile alakalı bütçe için gerekli olan açığı öyle kapatıyorlar.iyasal iktidarın zihniyeti ile alakalı islamcı bir parti değil de chp olsaydı iktidar da alkollü içkilere bu kadar ağır vergi konulmazdı.chp'yi övmek için demiyorum onlar da ona koymazdı başka şeye koyardı

0|0
    0|1
    • ne bütçeymiş arkadaş kapanmadı giti bir tülrü açığı ila bir yere oyacaklar :)

• bir ülkenin ekonomisinin büyüyüp büyümemesi o ülkede bir yıl içinde tüketilen ya da üretilen malların toplamına bulunarak hesap edilir.devletin hazinesine girilen paraya göre değil demek ki bu ülkede artık daha çok şey üretiliyor ve tüketiliyor yani insanların ekonomik durumunda iyileşme var ki ekonomi büyüyor.

@Aneksenamun:Avrupa ülkelerinde işsizlik oranı yüzde kaç tr'de kaç onu bir araştırmanı tavsiye ederim daha düne kadar bu ülkede işsizlik maaşı diye bir olay yoktu onun olması bile ekonomik

• gelişmeyi gösterir

Yükleniyor...