Ts 2 haftada 13 gol yemisi sizce normal mi? Ts kupa haketmiyor mu?

2010 yılında şike var şike var diye bağıranlar 2 haftada 13 gol yiyerek de şike mmi yapıldı. Fenerbahçe rakiplerine para mı verdide 13 gol yediler. Sizce taraftar rekor kırdık kuupamızı verin diyebilir mi. Tff nin açığını buldum 2 haftada 10 dan fazla gol yersen kupa veriliyormuş. Sizce ister ama Fener verdirmez mi. Yanlız Fenerbahçe dışında diğerleri lakabı da güzel.
6s, bjk ve 7s tam baş harfinize göre gol yiyorsunuz siz ne düşünüyorsunuz.

• Evet kupa hakediyorlar.
    43% (3)30% (3)35% (6)Oy Ver
  • Dalga geçme ama 2010 da kupa bizim hakkımızdı.
    14% (1)30% (3)24% (4)Oy Ver
  • Tsliyim ama biz kupa filan haketmiyoruz.
    0% (0)20% (2)12% (2)Oy Ver
  • Böyle birşey yok sallama.
    43% (3)20% (2)29% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Şike yapıp kupayı aldınız yalan değil

0|2
    0|0
    • Peki ozaman biz şike yaptık her sene ilk deyiz ya 2 peki. Ts ondan sonra ya da önce en son nezaman ilk 2 demiyorum ilk 4 de yer aldı.

• Ağlama iste şike yaptığınızı kabul et erkek gibi

En İyi Erkek Görüşü

• 2010 2011 sezonu sampiyonu Trabzonspor

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Sigma Olomuc 7-1 fb
    Benfica 7-0 fb

= 7nerbahçe
    = 14 gol
    2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor

1|2
    0|0
    • WTK Diosgyör 5-0 Beşiktaş
      Beşiktaş 0-5 Dinamo Kiev
      Leeds United 6-0 Beşiktaş
      Liverpol8 Bjk0 sen bunlardan daha çok Feneri neden takip ediyorsun yoksa sende mi Fenerbahçeli oldun.

• Sen daha çok fake açarsın :) Gerçekte söyleyemeceğin kelimeleri burada yazarak nasıl biri olduğunu belli etme. :)

http://arsiv.ntv.com.tr/news/168035.jpg

• Sigma Olomuc amatör kümelerde oynuyor :) Senin WTK dediğin takım en üst ligde.

Ayrıca 7 gol 7 :) Boru gibi girdi mi? Acıttı mı?

• Ne alakası var onu anlayamadim? Bu arada snn mantigina gore fenerinde lakabı guzel f5 ve f7 :)

0|0
    0|0
  • 7rabzonspor :D

0|0
    0|0
    • bu sezondan ts ciddi dersler çıkarmalı yoksa bu olumsuz ivmeyi durduramazlar...

• tartışmaya girme bence boşver, mücadeledir bu 10 yılda bir şampiyon oluyorlar zaten 1-2 yılda olamasalardı sandıkta bjk bayrağı örümcek kaplayacaktı, salla gitsinnn

• bilmiyorum o konulara girmem ben... olur öyle şeyler hiç sorum kaldırılmadı bugune kadar bilgim yok :D

• Fenerbahçeye iftira attıktan sonra gün yüzü görmediler

0|0
    0|0
  • Boyle birşey yok

0|0
    0|0
  • Trabzonun kupasını çaldılar haftaya Turkiye kupasını elinizden alalım aklınız başınıza gelsin

1|3
    0|0
Yükleniyor...