Beylerr sorum size " Nasıl birini tercih edersiniz ? "

Arkadaşlar daha doğrusu erkek arkadaslar :D sevgiliniz, nisanlınız ve ya eşiniz olucak bayanda nasıl özellikler olmasını istersiniz ve kesinlikle olmamasını istediğiz özellikler nelerdir ? Kısacası bana beraber olacağınız kızın özelliklerini yazarmısınızz ?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• birincisi kesinlikle bana güvenmeli şurdayım dediğimde inanmicaksa hiç başlamadan bitiririm herşeyi. Erkek arkadaşlarımı tanıdıktan sonra onlarla görüşmemi kısıtlamamalı çocuksu davranmamalı . . ulu orta yerde dudaklarıma yapışmamalı en fazla koluma girer yürürüz. . Hergün süprizler beklememeli çünkü aşırı beklentiler onu üzer . . Ben onu umursamaz gibi görünürüm ama içim içimi yer acaba şimdi napıo diye . . Her konuda kıstlama hakkımız olmalı ama sizin belli bir sınırınız olmalı. . Dünki çocuk değiliz nerde nasıl davranmasını en iyi erkekler bilir siz kızlara bakılırsa heryerde öpüşülebilir. . Erkeklerin özeli vardır ve kimselerle paylaşmazlar bu özel anıları paylaşılmasınıda istemezler. . Eskilerden bahsedip erkeğinin moralini bozmana gerek yok . .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• 1.temizlik..

2..çalışkanlık...tembel ve çok uyuyan kızlardan nefret ederim...

3.erkekle aşık atmaya kalkmayacak,itaat edecek...gerektiğinde altta kalmasını bilecek.

4.düzenli tertipli olacak .mesela seksten sonra bile hemen kalkıp yatağı ortalığı toplamaya çalışan biri olmustu hayatımda çok severdim bu huyunu..inde havluyu yeterki yatağa koy alıp hemen katlar bir yere koyar,sen banyodan çıkınca yatak odasını toplamış hazrolda banyo sırasını bekleyen görürsün...bu arada seni kurulanmana yardım eder...yakınındaysa elbiselerini verir..sırtına öpücük kondurup banyoya girer...mesela bu kız hayatım boyunca huyunu en çok sevdiğim kızdı..onun gibisini görmedim görememde..(not:türk değildi bu kız.)

5.cinsellikten hem kendisi zevk alacak hemde zevk vermeye çalışacak..

6.kilosuna,kılına tüyüne,kokusuna dikkat edecek..

.7.saygılı olacak.

8.görgüsüz olmayacak..

9.diğer kızları çekemeyen kıskanc kendine güveni olmayan tiplerden olmayacak(ama kızların yüzde 99 u böyledir)

0|1
    0|0
  • çok güzel,bakımlı,kariyer sahibi,az dır dır eden,hanım hanımcık,şirin,ezik olmayan,anam babam gerisi yalan demeyen,maddi durumu iyi,sürekli arayıp mesaj atmayan,yanlızlıktan sıkılmayan,alışverişini yanlız yapan ve ne alacağına kendisi karar verebilecek kapasitede olan birisi..varmı tanıdık?

0|0
    0|0
  • Allah cc. inancı tam olsun Peygamber Efendimiz SAV. tüm insanlardan daha çok sevsin. ondan sonra ben onu Prenses yaparım zaten..

0|0
    1|0
  • Önce Bir kızın kapalı olmasını tercih ederim ... daha sonra yüz güzelliği değil kalp güzelliği desemde yalaln olur her ikiside olması lazım ama genede %90 kalp %10 yüz güzelliği derim

bakımlı olcak mesela makyaj değilde temiz olcak ... konuşma tarzı güzel olcak herkesle muhabbeti olmıyacak , masum olcak yani :D en önemliside Allah korkusu olcak ...

0|1
    0|0
  • doğruluk dürstluk aslalet azda guzellik..ve sevgide limitsz .olsun kbir ukalalık edepsizlık sayıgı eksıklğı ve yalancılık olmasın

0|1
    0|0
  • Kıskanmalı, ama yerinde. Sevdiğini, sevgisini belli edebilmeli. Küçük sürprizler yapa bilmeli. Bir şeyden hemen sıkılmamalı. Vs.

En önemlisi: başka erkeklere samimi olmamalı. Bir erkeği en çok bu soğutur.

Tabi buna benzer şeyleri erkek de kız arkadaşına göstermeli.

0|0
    0|0
  • boy pos endam falan değil tabkide iyi huylu güvenilir sadık sevecen olması şart başka türlüsü ile evlenmem ben şahsen.

0|1
    0|0
  • samimi sıcakkanlı yemek yapmayı seven iyi ahlaklı birisini isterim ben açıkçası

bi de dırdırcı olmucak :)))

0|1
    0|0
  • Edepli ahlakli kucaktan kucaga gezmemis Allah korkusu olan ickisi sigarasi olmayan sadik. Eli yuzu duzgun fazla suslu olmayan dogal hali ile sevimli olan biri. Fiziksek detaylara gireyim mi?

0|1
    0|0
  • kendıne baksın önemsesin saygılı olsn baktıgımda gözlerin içi gülsün en önemlisi Allah kitabı bilsin yeter

0|1
    0|0
  • sadık ve fedakar.

0|0
    0|0
  • Eğlenceli yerinde duramayan enerjik , konsere gelen clupa gelen maça gelen cinsel yaşam enerjisi yüksek olan ve mümkünse uzun boylu :) tabii bunların hepsini birden sağlamadan önce orası burası oynamayan tutarlı bir kadın.

0|0
    0|1
  • çok basit cinsel hayatınta eşine karşı çok açık.. dış dünyaya ise aşırı kapalı olcak. çok konusmıcak maddı sorunları fazla irdelememıcek

0|0
    0|1
  • Masum,hafif çekingen , sempatik ve saf bu.tarz şeyler , :)

0|0
    0|0
  • yapmacık olmayan samimi biri olması ve beni gerçekten sevmesi önemli gerisi teferruat..

0|0
    0|0
  • güzel akıllı pozitif

0|0
    0|0
  • dırdırcı doyumsuz olmamasına;)

0|0
    0|0
  • sadık olmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ağırbaşlı , bakımlı , dırdır etmeyen birini isterler genelde.

0|1
    0|0
  • cok agirbasli olma ama cok samimi de olma sinirini bil

0|0
    0|0
Yükleniyor...