Bir bayanın tekrar kalbini arkadaşlıgını nasıl kazanabilirim?

bir bayan arkadaşım beni denedigini söyledi cinsel içerikli soru sordu bende cevapladım sana güveniyordum ama şimdi güvenmiyorum sen gözümde şimdiye kadar başkaydın dedi ve ayrıldı neden böyle yapma geregi duydu anlamadım.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• tekrar kalbini kazanman zaman ister, kendini ona anlatman lazim yanlis anlasildini oyle bir niyetiyin olmadini gostermen lazim belki ozaman afeder ve kalbini kazanirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sadece yem atmış size , samimiyetine inanıp cevap vermişsiniz , lakin zaten amacı bildiği birşeyi açığa çıkarmakmış . Bir daha güveni kazanmanız sağlamanız imkansız ...

0|0
    0|0
    • bencede öyle cevaplamasam iyimi olacaktı ya boşmu ver dememlazımdı

• Evet cevaplamasaydınız daha hayırlı olcakmış sizin için ...

• bilseydim cevaplamazdım olan oldu artık birdaha sefere dikkat ederim artık

• kalbini kazanırsın biraz zorla..

0|0
    0|0
  • terk etmemin en basit yolu :D :)

0|0
    0|0
    • yargısız infaza girmiyormu sence insanı bir soruyla ben sana güvenmiştim güvenim kalmadı demek bu kadar basitmi siz bayanlar için

• geri dönmez dönersede yüz verme

• güvem birkere bittigi zaman bitiyor malesef

0|0
    0|0
    • ama kendisi benim fikrimi almaya çalıştı bede söyledim görüşümü

• sorunun ne oldugunu ogrenmemizde sakinca varmi? daha iyi yardimci olabilmemiz icin

0|0
    0|0
    • bana cinsel içerikli soru sorunca sana güvenim bitti dedi sözde beni denemiş bende cevapladım cevaplamammı lazımdı yani

• sende böyle deneme sorusu sorarmısın illa agızlamı sevgi güven aranır kalp sevgisini bilmezmi bayan

• her erkek cinsellik konusmasini sever. Eger karsindaki gercekten olgun bir bayan olsaydi o soruyu sormazdi bile. hadi sordu diyelim kizicaksin madem niye soruyosun? kadinlari anlamak gercekten zor, nekadar itiraf etmesi zor olsada...

Erkekler Ne Diyor 4

• Sana güveni cinsellik üzerinden yapması kötü olmuş.

Burdan da sana pek güvenmediğini anlayabilirsin.

Bahane arıyormuş senden uzaklaşmak için. Fakrlı versiyonu bana da olmuştu. Gönlünü almak için bir çaba harcamadım ve o geri döndü o zaman biraz alttan aldım ama sonra olmuyor diyip onu ben tersledim.

0|0
    0|0
    • çok uzaktan bir tanıdıgın tanıdıgı çıktık dedigin gibi bahaneylşemi ayrılmak istedi zaten çatlak sesler vermeye başlamıştı dügünde falan karşılaşırsak falan demişti

• Boş ver abi salla gitsin. Kaçan kovalanır misali. Şimdi sen kaç.Seviyorsa ve istiyorsa kovalar.

Abi bir soruya terk edecek kadar bitmiş ilişki.Salla.

• kazanamazsın bitmiştir

0|0
    0|0
  • dengesizliğinden yapmıştır salla boş ver kurtulmuşun işte;)

0|0
    0|0
    • ya sadece sordugu soruya cevap verdim olay bu sonrada sana çok güvenmiştim dedi çıktı

• eskisi gibi asla olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...