Sizce sevgilim benden ne bekliyor ? (Özellikle Kızlar Cevaplasın Lütfen)

11 ay olacak, Sözlenicektik birden hemen sözlenelim dedi neden hemen olmasını istiyosun dedim başkasında neden aramazsın bende ararsın sözlenmiyorum dedi. Hatalar yaptım özür bile dilemeden ben bunlardan sıkıldım dedi. Özür mü dilememi bekliyor diyorum ama yapmanı bekliyorum diyor. Aynı üniversite aynı sınıf. Kız arkadaşım hocayla kavga etti, hocada beni diğer sınıfa aldı bende gittim salak gibi. O diğer sınıfta hasta yatarken ben sınıfta arkadaşlarla gülüyordum..

Onu umursamadığımı,takmadığımı,koruyup sahip çıkmadığımı vs. düşünüyor.

1 Haftadır çok soğuk,uzak davranıyor. Nedenini sordum " Sen yaptın, ben eşyayla vs. değil beni bunlar mutlu etmez. Mutlu olmam için, düzelmem için senden tek bişey yapmanı bekliyorum, sadece tek bişey ama görmüyosun." dedi. Duygusal olarak mı dedim pek sayılmaz dedi.

Sizce benden yapmamı beklediği şey ne ?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Ona sıkıca sarılll ellerinden tutu gözlerine bak onu ne kadar çok sevdiğinii söyleee.. maneviyata önem veriyor yani beni sevdginii bana deger verdgnii beni umursadgınııı beni korudugunu bana hissettir gösterrr dyorr .. ilgi beklyorrr senden ilgilenn ara sor kıskan karışş havalar sgk dkkat et de düşüüün ;) emn ol düzelecektr

0|0
    0|0
    • Söyledim ilgi,koruma kollama sahiplenme vb. hayır dedi yine söyledim sözlenme mi diye hayır dedi ya ben sana o ya da bu demiyorum senin anlaman lazımdı diyo

• otur düşün bu kıza nasl davranıyosn vs vs her yaptıgınııı düşün bulursun

Kızlar Ne Diyor 4

• Tabiki bir yüzük bir evlilik teklifi bir seni seviyorum bu tek bişeyler çoğaltılabilir. Kırmızı gül de olabilir. Skntılı bir dönemden geçmişsiniz. Eğer seviyorsan istiyorsan ona bu çiçek al bir özür dile biraz ilgi göster zaten o normale dönecektir.

0|0
    0|0
  • Yuzuk takin istiyor. Ama yani kiz arkadasin hastayken sen gulup egleniyorsan ayril derim.

0|0
    0|0
    • Söyledim ilgi,koruma kollama sahiplenme vb. hayır dedi yine söyledim sözlenme mi diye hayır dedi ya ben sana o ya da bu demiyorum senin anlaman lazımdı diyo

• salakmis k bakma da.

• İlgilenmeni onu sevdiğini göstermeni bekliyor.

0|0
    0|0

• Senin anlaman lazımdı diyo ama

• yaşadıklarınızı siz biliyorsunuz bütün fikirlerimize olamaz gözüyle bakarsan yardımcı olamayız ki ne sever ne sevmez bundan yola çık ne istiyor ne istemiyor.

• Duygusal olarak mı dedim pek sayılmaz dedi. Akıl karıştırır canım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...