Spor ile ilgilenenler bakabilir mi?

Üç aya yakın bir zamandır spor yapıp yediklerime dikkat ediyorum 9 kilo kadar verdim. Şu sıralar aynı kiloda kaldım veremiyorum ne yapmalıyım yardım eder misiniz?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Antrenman şeklini değiştir ve yediklerini gözden geçir.

1|0
    0|0
    • Zumba ve plates yapıyorum beş gün haftanın iki günü 3km den fazla yürüyorum. Abartmadan yiyorum ölçülü yiyorum yemekleride

• Erkek arkadaşımın yanında hoş görünmek istiyorum sadece :)

• En iyi motivasyon. Karşı cinse iyi görünmek.

En İyi Kız Görüşü

• YouTube'da Ece X. Adli bir kanal var o kanalin sahibi olan Ece nasil 16 kilo verdigini acikladi. Eger yogurda allerjin varsa uygulama. Benim yok ve o diyeti ben de yaptim. Gercekten ise yaradi. Vucudum kilo vermeye elverisli oldugu icin kisa zamanda (1 ay) 9 kilo verdim. Umarim sende de ise yarar.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim :) baya şanslıymışsın kilo verme konusunda :)

• Yok pes etmek yok bu bel daha da incelecek :D dozunu arttırmak mesele benim için

• İdeal kilo verme oranı haftada bir kilodur ve verilen kilonun yağdan olması önemlidir.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya ckaloruyi biraz daha dusur ya da cardio yap ve meyobolizma hızlandırici gidalr tüket kahve yeşil cay gibi

1|0
    0|0
  • Kademe kademe dusun. Su ana kadar fazlalıkları verdin. Birinci duvarı atladın ama ikinci duvar daha yuksek. Daha cok zaman lazim burayida atlaman iccin yani.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sporu artırmalısın. Bünyen alışmış

1|0
    0|0
    • Sanırım öyle :) teşekkürler

• Antreman saatlerini uzat ve antreman şekillerini değiştir

1|0
    0|0
Yükleniyor...