Fotoğrafınız çekildi, tepkiniz ne olur?

Tanımadığınız birisi, geldi göstere göstere bir flash patlattı karşınızda. Sonra yanınıza gelip, çok güzeldiniz fotoğrafınızı çektim, bunu saklayabilir miyim dediğinde tepkiniz ne olur ?

Güncellemeler:
Farklı ve renkli yaklaşımlarınız için teşekkür ediyorum.

0|0
17|7

En İyi Kız Görüşü

• ben tepki vermezdim sorun degil derdim ama kendini hollywood ya da bollywood yildizi sananlar istedikleri tepkiyi vermekte ozgurler bence:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Bu kamerali telefonlar ilk ciktigi zamanlar bir kac kez basima gelmisligi var. Sozde gizli cekiyorlardi, gikimi cikarmamisdim o zamanlar ama simdi olsa nolurdu bilemem

0|1
    0|0
    • Sen resimdeki gibi ginirsen çekmeleri normal :)) Bende vapurda rastladım. Cam kenarında dışarıyı seyrediyorum. karşımda hafif solda minili bir bayan ama bacaklar dolgun bacak bacak üstüne atmış gayri ihtiyari 1 kez bakmak durumunda kalıyorsun. Fakat yüzü yaramaz bu nedenlede bacakları açmış sanırım Neyse bir ara yanımda oturan gençten kro tipli çocuğu farkettim elindeki tel le çaktırmadan resmi çekmeye çalışıyor. Benim baktığımı farketti kapattı. Fakat kapatmasada kızmayacaktımki açmasın banane

• 1 bacaklar benim degil. 2 Genelde pantolon giyerim. 3 hep yuzum cekilmeye calisildi

• Sildiririm. Cok istiyorsa fotografimi cekmeden once sorsun.

0|1
    0|0
  • enam.

0|1
    0|0
  • kesin inek gibi çıktım al sakla sanki cenıfır lopeziz.

0|1
    0|0
  • Sildirirdim

0|1
    0|0
  • Flash patlatan olmasa bile daha once cekenler oldu, bir sey demedim. Hatta birlikte bir iki fotograf isteyen bir turist dahi olmustu. Muhtemelen ulkesine dondugunde kiz arkadasim diye gogus kabartmak icin. Ona da bisi demedim :)

0|1
    1|1
  • Çok Sinir Oluyorum Böyle Şeylere . Sakince Konuşurdum Yaptıqınız Çok Yanlış Bişey Lütfen Onu Silin ve Bi Daha Bu Tür Şeyler Yapmayınn !

0|1
    0|0
  • fotoğraf mak. kafasında parçalarım :)

0|1
    0|0
  • bakim.

0|1
    0|0
  • haber verseydinde poz verseydim derim.

0|1
    0|0
  • aklı varsa öyle bişi yapmasın diyorum sadece...

0|1
    0|0
  • -bakim bir nasil cikmisim, derim.

0|1
    0|0
  • :Başıma geldi cektı bırsy demedım napcak benım resmımı

0|1
    0|0
    • Özellikle türkiyeye yabancı ise arşivinde türk kızları diye bulundurmak isteyebilir ya da çok beğenmiş, fotoğraf da olsa tekrar görebilme şansını yaratmak istemiş olabilir

• dalardım resmen :D

0|1
    0|0
  • Bunu yapmasının yanlış olduğunu kibar dilde uyarırırım.

0|1
    0|0
  • agzini burnunu dagtirim. en nefret ettigim sey

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Daha gecen hafta bir cafede basima geldi. Yan masada oturan kiz grubundan biri, hic utanmadan, telefonunu bana dogrulttu ve sonra yuzumde patlatti flasi. Utandim valla.

0|1
    1|0
  • tepki vermem ki

0|1
    0|0
  • birdaha çek derim :D

0|1
    0|0
  • yurtdışında olur bu dediğin ama burda fotoğrafı çeken çantayı yer kafasına

0|1
    0|0
  • Beni beni sakla derdim