Sizce sporcu takviyelerinden bcaa urunu olarak ne alınmalı?

tavsiyeleri bekliyorum. ben optimum nutritionun urununu kullanıyorum.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Para varsa weider al dostum. Onun dısınca çogu aynı bence. Multıpower, Dymatize, Ultimate falan iyidir hep.

Optimum Türkiye'ye ABD'den gelmiyor o yüzden Türkiye'deki optimumları kimse önermez.

0|0
    0|0
    • amino asit onerin var mı markalarda da cok ceşitlilik var direk onerebilceğin urun var mı?

Bu arada ben whey proteini de bcaa yıda optimumdan aldım amerika menşei dostum şimdi yine baktım belki değişmiştir.

• Olur hocam vücudun biraz yağlı. Biraz daha yükleme yap ondan sonra cardio yaparsın l carnitinle falan karın hallolur.

• ideal kilomdayım ama biraz yag var buda gerekli kas kutlesi olusmamıs anlamını tasıyor dediğin gibi yukleme ve kardiyo sart ben beraber goturmeye calısıyorum. l-carnitine de aldım kosuya gittiğimde kullanıyorum. 84 dum spora başladığımda şimdi 78 kiloyum. azim kaybolmadıktan sonra hepsi olur eyvallah.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• spor sonrası şekerli şeyler ye

0|0
    0|0
  • Ben Amino Asit + Protein tozu + Karbonhidrat kullanıyorum (Zayıfımda biraz ://)

0|0
    0|0
    • ben karbonhidrat pek onermiyorum neticede fazlası yaga donusuyor. yagsız fit bir vucut için sadece kas yapmak şart.

• normal ortalama bir bireyin bir senede max kazanabilceği kas kutlesi 6-8 kilo bunun dısında alınan kilo yag oluyor o yuzden ben kas kazanımıyla kilo almayı destekliyorum.

• Kesinlikle doğru..

• protein al ama doğal olarak haplara asla güvenme

0|0
    0|0
    • protein alıorum zaten bcaa olarak hangi urun diye sormustum..

• Bunlar sadece ek besin. Bir zararı yok. Streoid değil yani. Tek olumsuz yanı böbrekleri yoruyor

• ben hiç kullanmam

0|0
    0|0
  • amino asit kullan

0|0
    0|0
    • fit olmaya calıstığım için diet yapıyorum bu sebeple bcaa kullanımı onem arz ediyor ki antrenmanda gucsuz kalmayayım ve karbonhidrat depom bitince kas erimesi yaşanmasın.

Yükleniyor...