Ptt 1 lig play off çıkmasını istediğiniz takım hangisi ben adanademirsporun çıkmasını istiyorum?

elazığ mı
ptt 1 lig play off çıkmasını istediğiniz takım hangisi  ben adanademirsporun çıkmasını istiyorum ? alanya mı
adanademir mi
balıkesir mi

• elazığ
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • alanya
    40% (2)40% (6)40% (8)Oy Ver
  • adanademir
    40% (2)47% (7)45% (9)Oy Ver
  • balıkesir
    20% (1)13% (2)15% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Zonguldak kömürsporla 2. lige çıktık. Umarım Adana Demirsporda zafere ulaşır.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben balıkesiri istiyorum. aynı şehirden 2 takım olmasını pek istemiyorum. diğer şehirlerdende olsunki lig daha fazla yerlere daha fazla insan ayayılsın. dha farklı şehirlerin taraftarına açılsın lig. mesela şu an ankaranın 2 takımı var deme bence çok. kayseriden de2 vardı deme oda çoktu erciyes allahtan düşmüştüde bu sene tekti. mesela izmirden de 1 takım lazım artık. futbola uzak değil futbol şehirleri gelsin süper lige. lig 20 veya 22 takıma çıkarsa bazı şehirlerin 2. takımı faydalı olur ama 18 lig igde bir şehirden iki takım olmuyo. mesela başakşehir kasımpaşa bu ligde olmasa onun yerine farklı şehirlerden olsa daha iyi. mesela zonguldak kocaeli sakarya İzmir samsun eskişehir vs vs

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Antalyasporluyum Bu senede Alanyaspor çıkacak 😀

0|2
    0|0
  • Adana Demirspor super lige yakışır

0|0
    0|0
  • Gönlüm Adanademirspor'dan yana..

0|1
    0|0
  • Adana

0|0
    0|0
  • Alanyanın hak ettiğini düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • geçen senede adanademir hak ediyordu ama olmadı adana demirspor superlige çıkarsa renk katar çunki adanasporla arasında ciddi bir retabet var fenerbahçeyle galatasaray gibi

Yükleniyor...