Kızların kullandıığı bu kelimelerin anlamı ne yaa :(

bı kızı sevdım ve bugun acıldım kendısıne. bana verdıgı cevap su: cok ıyı bırısın ama olmaz kusura bakma... bunun gercekteki anlamı nedır kızlar ya kıbarca reddettı dmeeyın... sureklı vurgulayarak cok ıyı bırısın benden daha ıyılerıne laııksın falan fılan konustu amacı nedır

Güncellemeler:
eyw mıllet cümleten sagolun ya haklısın dedıklerınızde :((
pekı bu noktadan sonra bu ısı olumluya cevırmek mumkun mu? mumkunse nasıl olabılır meselaa ? :)

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• Diyo ki ''SEN ÇOK İYİ BİRİSİN ÇOK TATLISIN SENİ ÜZMEYE KIYAMAM EDEMEM BEN ŞILLIĞIM SENİN GİBİ İYİ BİRİSİNİ ÜZÜMEM KUSURA BAKMA'' demek istemiş.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Sana deger veriyor kirmak istemiyor ama aklinda gonlunde baska birini dusunuyor ya da var. Ancak aklindaki gonlundeki kisiden uzaklasirsa ayrilirsa sana imkan dogar. Seviyorsan onun yaninda ol cok iyi bir arkadas gibi uzuldunde yakininda olki onu teselli et ve oda bunun farkinda olur sana daha cok deger verir. Sevdin birini baskasini sevdini bilmek ve buna ragmen onun yaninda olmak aci verebilir. Bunlara katlanabiliyorsan o kiz bunun degeini er ya da gec bilir. Sen sabirli ol zamana birak

0|0
    0|0
  • ondan daha iyilerine layıksan kendini sevmeyen biridir,seni kendine layık görmemiştir:))

0|0
    0|0
  • çirkinin tekisin senle olamma demek istemiş

0|1
    0|1
  • seni sevmiyor işte ama iyi biri olduğun için kırmamaya çalışıyor.

1|0
    0|0
  • onun için ideal olan değilsin..zarifçe,incitmeden senin ona hissettiklerinden dolayı mahçup bir hayır-olmaz davranışı...

0|0
    0|0
  • Sallanmıyorsun saçlarını salla bari sıkıldım Aşık'ta olabilir naz işi bir b.k bilmiyorum stop

0|1
    0|0
  • Allasen kibarca reddetmekten başka ne açıklaması olabilir ki.

1|0
    0|0
  • buna mucize diyoruz (güncelleme cvbı)

0|0
    0|0
    • o mucize de beni bulmaz malesef :((

• hayat bu hiç belli olmaz..hayırlısını dile sadece...olmuyorsa bir nedeni vardır.''olduğu kadar olmadığı kader'' ..

• olursa ekime olmazsa zikime ya napalım dedıgın gıbı kader kısmet vermeyınce mabut napsın mamut :D

• istemiyor ve duygularin yuzunden olaya istedigin gibi bakiyorsun biraz sanirim.unutmaya calis

0|0
    0|0
  • aklında baskası oldugu için kullanmak istememiştir seni:)

0|0
    0|0
  • imkansız diilsin ama şuan aklımda başka biri var

0|0
    0|0
    • nasıl yanı ya? anlamadım yıne ben :)

• yani bigün kabul edebilirim sevebilirim seni. ama şuanda başka kişilerle başka planlarım var . demek istemştr

• o zaman hıc olmasın daha ıyı yya..

• Seni kibarca reddetmiş.

0|0
    0|0
  • gö*tü kalkmis

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bence hala birini seviyo ve aklında o varken seni uzmek istemiyo çünkü bir bayan beni severkende yaklasık aynı cevabı bende verdım ona

0|0
    0|0
  • demekki seni kendinden bile çok seviyor bu yüzden incinmeni istemiyor. Bazı kızlar böyle yapıyor bakalım beni sevmekte ne kadar ciddisin kanıtla demiş

0|0
    0|0
    • Yok öyle demiyor. Bir kız olarak kesin olarak bunu söyleyebilirim. Doğrudan istemiyor işte.

• Bence olabilir ağırdan alıyordur hani hemen evet demeyeyim uğraşsın kanıtlasın gibi... Farklı bir yol deneyip öyle vazgeç derdim ama bir süre bekle

• beklemekten agac olduk be kardesım nıye bu kadar zor olur kı bu ısler way ammkkk :((

• seni begenmemis birader uzatma bence

0|0
    0|0
  • valla o şekilde cevapları bizde aldık ;)

ok ıyı bırısın ama olmaz kusura bakma... ;)

,

0|0
    0|0
  • Hadi başka kapıya kelimesinin kibar versiyonu :)

0|0
    0|0
  • Koyvermiş gitmiş nalannnn.

0|0
    0|0
  • sende biraz kötü olmaya çalış aynı seviyeye inin sonra demesin bn senden dah iyilerine layığım...

0|0
    0|0
  • reddetmiş hacı kasma.

0|0
    0|0
  • kibarca red başka bir açıklaması yok işte kırmamış

0|0
    0|0
  • seninle olmak istemiyor aynı zamanda seni kaybetmekte istemiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...