Spora başlasam nasıl olur?

Arkadaşlar zayifim şöyle 3 ay spor yapsam düzgün bir vücut oluşur mu? Eğer oluşmazsa sürekli devam edip protein tozu kullansam?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• başla bakalım :)

1|0
    0|0
  • Bu protein tozunu vücudu geliştiren birşey sanıyorlar ya yazık. Protein tozu nedir biliyor musun ettir, tavuktur sadece onlara göre daha çabuk kana karışıyor ve tamamen kas gelişimi ile uğraşmayan birisi için gereksizdir tavuk tüket, balık tüket onun yerine.

1|0
    0|0
    • Ah biliyorum o kadarlik ama et ürünlerini pek sevmiyorum

• Zaten dana, kuzu proteini yüksek ama yağlı yiyecekler onlar bodybouilding yapanlar için uygun. Sen balık, tavuk yiyeceksin her zaman değil günde 1 defa tüket az ton balıgı salatası yap mesela 1 adet günlük yeşil elma tüket, light sütle beraber yulaf tüket. Karbonhidrattan : makarna, bulgur, pilav tarzı şeylerden uzak dur. Bakliyat tüketebilirsin : mercimek, fasulye...

• Boy kilo orantısı önemli

1|0
    0|0
  • iyi olur

0|0
    0|0
  • spor yaparak kilo almaktan kast kas yaparak kilo almaktır yani erkekler için geçerlidir ama kas yapmak istiyorum dersen yapabilirsin ama fitness haricinde başka spor yapabilirsin kilo almak için biraz daha fazla yiyeceksin koplex korbonhidratlar tüketeceksin mesela bulgur , patates gibi... ögünleri 4 5 e çıkar
    ama yanında spor yap.

0|0
    0|0
  • düzenli çalışırsan illaki iyi bir sonuç alırsın. ama protein tozu kas için iyi olsada zararlı yani;eğer protein tozunu kullanmayı bırakırsan (ki ömür boyu kullanmak zor gelir insana) o kas olan yerler yağ olur ve aşağı doğru sarkar. sen düzenli beslen. umarım iyi bir fiziğin olur.

0|0
    0|0
  • başla ve sürekli yap

0|0
    0|0
  • Yarismakarimi katilcan ne işin var tozla felan fit ol yeter fazlası bayanda itici

0|0
    0|0
  • Vucutun nasilki resim atsaydn bir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...